Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Egy hónapja csinálom a 90...

Szamikaaaa kérdése:

Egy hónapja csinálom a 90 naposat. És már többször volt gyomorfájásom. SZERINTETEK TÖNKRE IS MEHET EZZEL A GYOMROM?

Figyelt kérdés
olyan szúróérzés a gyomromba és utánna mintha nehéz lenne a gyomrom és leakarna szakadni. HELP!
2013. márc. 6. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Le tudnád írni, hogy az elmúlt 4 napban pontosan miket ettél és milyen mennyiségben? A 90 naposra jellemző, hogy ha ésszel csinálja az ember, akkor nem lesz baja tőle.
2013. márc. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Melyik "nap" után volt gyomorfájásod?

Egyébként nem a legjobb diéta. Annál sokkal jobb és egészségesebb a paleó.

2013. márc. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Az én szervezetem egész egyszerűen nem bírta a 90 napost, amúgy is lassan emésztek, és a "fehérjenap" mindig betette a kiskaput, totál rosszul voltam, abba is hagytam a 70. nap körül. Ja, és nem is fogytam vele egyetlen dekát sem!!! A férjem viszont (aki ugyanazt ette mint én, együtt csináltuk) eddigre 4 kilót leadott, a végére meg még kettőt. Nála meg bevált, szóval biztos szervezetfüggő is.
2013. márc. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A gyümi nap után vagyis tegnap fehérje napom volt és ettem sajtal töltött pulyka mellet és 1-et megettem de nem gyorsan és nayon fájt a hasam de nincs összeszükülve.MA VAN KEMÉNYÍTŐ NAPOM ÉS ETTEM RIZSÁT KUKORICÁS BOSRÓSAT 3 KIS ADAGOT MOST DÉLUTÁN DE MÁR MA NEM FÁJT.csak néha elöjönnek gyomorfájások.AMUGY AZ SE
2013. márc. 6. 16:35
 5/6 A kérdező kommentje:
AMUGY AZ SE MIND1 HOGY MENNYIT ESZE????? TUDNÁTOK SEGITENI
2013. márc. 6. 16:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Fehérjenapon egyél ennél értékesebb ételeket, ne sajttal töltött pulykamellet. Pl. reggelire ugye adott a gyümölcs, de ebédre pl. 3 főtt tojás, egy kefir, egy kis sajtot mellé. Vagy egyél csirkét (grillezett, rántott, mindegy). Vacsorára meg megint pl. 2 főtt tojást egy paradicsommal.
2013. márc. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!