Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Lehetséges a fogyókura?

Kilari88 kérdése:

Lehetséges a fogyókura?

Figyelt kérdés
volt már aki mindenféle kapszulák nékül lefogyott 20 kg???
2013. márc. 6. 19:01
 1/10 anonim ***** válasza:
én 17 évesen 70ről 47re.
2013. márc. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sokan vannak akik lefogytak 20, vagy annál is több kg-t. Valószínűleg mind kapszulák nélkül, mivel azoknak semmi értelme. A diétának, egészséges étkezésnek, és mozgásnak van értelme. A kapszula csak egy jó marketing fogás, el lehet adni mert sok b@rom lusta mozogni, ennyi. Okos emberek találták ki, és valószínűleg nagyon meggazdagodtak rajta, akik meg vették legalább a pénzüket elköltötték, cserébe továbbra is kövérek maradtak, és ki tudja milyen mellékhatásokat okoztak a tabik.
2013. márc. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én igen, normális diétával még kamaszkoromban.
2013. márc. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
20%

Igen van 1 módszer amit ha betartasz 20 kg-t simán leadsz 3 hónap alatt.Leirom neked ha gondolod kipróbálhatod rajtam segitett 7 kilót fogytam 2 hónap alatt de persze,hogy nem 100%-osan tartottam be úgy 70-80%-ba,de 20kg-t is lehet ha 100%-ba betartod.Ami jó ebben a fogyókúrában,hogy egészségesen étkezel és nem koplalsz megkapod a megfelelő táplálékbevitelt.Lényeg,hogy a napokat 4 különböző részre osztjuk(kezdjük hétfőtől):


Hétfő: Fehérje nap

Kedd:Keményítő nap

Szerda:Szénhidrát nap

Csütörtök:Gyümölcs nap

Ennyiből áll a sorozat ha ez lejárt akkor Péntektől folytatod,hogy fehérje nap,keményítő...stb..és így folytatólagosan csinálod a lényeg még hogy 6 után nem eszel ezt komolyan kell venni,mert tényleg fontos.Fogyni úgy lehet evel a módszerrel,hogy nem mozogsz semmit én is úgy fogytam:)Amit tudni kell a napokról:


Fehérje nap: ehetsz húst,tojást,tejtermékeket,ihatsz tejet is például lehet Tojásrántottát valamiféle húsfélével pl. pirított szalámi vagy csak simán szalámi ahogy szereted a lényeg,hogy hús legyen:)Kenyeret ehetsz minden étkezés mellett 1 szeletet de az az ajánlott ha nem eszel 1-et sem mivel úgy hatásosabb a fogyókúra.


Keményítő nap:Itt természetesen ehetsz pityókát esetleg rizset vagy akár gombát is a lényeg hogy olyan legyen az étel amiben kevés a zsír.Ezen a napon pl lehet enni Sültkrumplit amiben igaz olaj van de azt még el lehet nézni:)Itt is lehet enni kenyeret 1 szeletet de,ahogy mondtam elhagyásával hatásosabb a kúra.


Szénhidrát nap:Itt persze ehetünk zsírosabb ételeket de nem túlzásba vinni!Este felé 6 előtt megengedthetünk magunknak egy kis nassolni valót nagyából 4 cikk csoki 1 fagyi(én 1 tábla csokival szoktam enni,innen is látszik nem tartottam be de mégis hatásos a fogyókúra)délbe ehetünk tésztafélét például cukrostésztát,diós,kókuszos akár pörköltet is de hús nélkül mivel azt eznap nem szabad enni:)

Gyümölcs nap: Ez annyiból áll,hogy egésznap gyümölcsöt eszünk minél több félét ha lehet ha nem az sem gond csak úgy több fajta vitamin bejut a szervezetedbe ami segit a fogyáson(én mindig banánt ettem).


És ami nagyon fontos,hogy mind a 4 napon(fehérje,keményítő,szénhidrát,gyümölcs)reggel mindig csak kizárólag gyümölcsöt együnk!!!A déli kaját azt úgy 1 órakor lehet kezdeni az estit pedig 5-kor lényeg,hogy 6 után nem(de nem kell eltúlozni ha például elfelejtettél vagy nem volt időd kajálni és már fél 7 van).


Ha ezeket mind betartod 3 hónap alatt simán leadsz 20 kg-t. Ha szeretnéd elkezdeni sok sikert

2013. márc. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
még annyit hozzátennék,hogy ha a fent amit leirtam a kúra mellé kis mozgást is mellé teszel aval még hamarabb lefogysz :)
2013. márc. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
ja és azt kihagytam,hogyha eredményesebb fogyást akarsz havonta 1x tarthatsz víz napot ami annyiből áll,hogy nem eszel csakis vizet iszol egész nap.(van aki ezt hetente tartja ez nem kötelező döntsd el te:))
2013. márc. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Auschwitzban ez mindennapos jelenség volt.
2013. márc. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
14 eddig normális étrenddel
2013. márc. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
és mégis hogy fogytál le normális étrend mellet?
2013. ápr. 4. 14:26
 10/10 anonim ***** válasza:
kalóriát,tápanyagokat számoltam,mindennap egy órát gyalogoltam
2013. ápr. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!