Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 90 napos diéta el magyaráznátok?

90 napos diéta el magyaráznátok?

Figyelt kérdés

Ma kezdtem

Hétfőn:PROTEINNAP

Kedd: KEMÉNYÍTŐNAP

Szerda:SZÉNHIDRÁTNAP

Csütörtök:GYÜMÖLCSNAP

akkor gyümi nap után megint proteinnap?és így tovább vagy hogy kell mert nem tudom.



2013. márc. 18. 16:33
 1/9 A kérdező kommentje:
Még annyit hogy ihatok a diéta alatt zero colát?
2013. márc. 18. 16:44
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez egy igaz marhaság, nem próbáltam ugyan, valószínűleg működik is, az viszont nem tudom milyen minőségi fogyást hoz. De tulajdonképpen a kedd, szerda, csütörtök az mind szénhidrátnap, csak a neve más. Érdekes duma nem mondom.
2013. márc. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja a zero cola, nem tartalmaz semmiféle tápanyagot, úgyhogy mehet akár minden nap is e szempontból.
2013. márc. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, utána újra kezdődik.
2013. márc. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Gyümi, behányok ettől a szótól. Amúgy a 90 napos diéta egy hatalmas baromság, számold ki hogy mennyi a napi kalóriaszükségleted, van fent neten kalkulátor, és értelemszerűen csökkentsd a napi bevitelt pl 3-400 kalóriával + mozogj. Ennek van is értelme.
2013. ápr. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Először is tanulj meg magyarul, aztán próbáld megérteni azt, hogy az ilyen fogyókúráknak hosszú távon több hátránya van, mint előnye. Ha nem eszel és ilyen eszetlen módon kínozod a tested, persze, hogy fogyni fogsz. Csakhogy 3-6 hónap múlva kétszer annyit fogsz hízni. Ezt akarod? Ne ilyen idióta fogyókúrákkal kínlódj, hanem menj el hetente háromszor-négyszer legalább egy órát aktívan mozogni és ne zabálj ész nélkül minden cukros, zsíros vackot. Ennyi a történet!
2013. ápr. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jajj de okos az utólsó két válaszoló.Kérdésre válaszolni nem tudnak de, hogy hülyézenek meg jól beszóljanak azt értik.KABPJÁTOK BE.
2013. ápr. 5. 14:46
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon okos vagyok igen, én csak segíteni akartam vazzeg hogy ne csinálj hülyeséget mert az ilyen diétákkal csak ÁRTASZ magadnak!!!! ÁRTASZ!!!!!
2013. ápr. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
hmmm, aki nem használta jó hogy hülyeségeket mond.. :D 2012 június 6-án kezdtem el csinálni, mellette minden nap futottam. július 4-re 69 kilórol 56 kilóra fogytam és azóta is tartom. Nem éheztem, annyit ettem amennyit akartam, kivéve hogy reggel 10 előtt csak gyümölcsöt lehetett fogyasztani
2013. ápr. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!