Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogyan fogyak le?

Hogyan fogyak le?

Figyelt kérdés
Nagyon kövér vagyok és nyárra szeretnék gyorsan le fogyni hogy jól nézzek ki fürdőrühába. SOS

2013. ápr. 2. 20:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mi az a nagyon kövér magasság kg korod?
2013. ápr. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
Mit jelent az a nagyon kövér? Hány kg és hány cm? Ha valóban nagy a súlyfelesleged, nyárig nem adod le, ahhoz több idő kell. 10 kilótól viszont egészséges módon megszabadulhatsz.:)
2013. ápr. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
10 éves vagyok és 148 cm 47 kg és csak egy kicsit kéne le faragni hogy jól nézzek ki
2013. ápr. 2. 20:44
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
10 évesen én még Barbie babáztam nem a súlyommal foglalkoztam. Szerintem nem is vagy kövér csak agyilag van bajod mind szinte minden mai korod bélinek!!!! 19/L
2013. ápr. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem az zavar hogy mennyit mutat a mérleg hanem hogy látszik rajtam hogy ott egy kís hurka itt is egy kis hurka csak a test alkatomon szeretnék változtatni. légyszives segítsetek
2013. ápr. 3. 09:19
 6/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen idős korban semmi mást nem kell tenned mint hogy nem eszel annyi édességet és sokat mozogsz. A helyedben be iratkoznék a suliban kosárlabdára, vagy tömegsportra , kb heti 3 x elég lenne.
2013. ápr. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
már röplabdázok heti 3szor és csak akkor eszek édeséget ha mondjuk húsvét vagy ha valamilyen ünnep van már csak a mozgást kéne meg oldani de mit mozogjak futni egyedül nem jó a barátnőim meg messze lakank ahoz hogy le hivjam őket. mit mozogjak még?
2013. ápr. 3. 14:40
 8/18 anonim válasza:
Ha mondjuk vidéken laksz, kerózni egyedül is jó... De lehet, hogy csak én vagyok magányos típus.
2013. ápr. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Jól kinézni 10 évesen nem fogsz. Hát gyerek vagy, ez van, még pár év és majd jól fogsz kinézni.


Gyorsan meg sosem fogsz lefogyni, ez megint egy olyan dolog, hogy be kell nyelni..


Ne az édességeket hanyagold, vagyis ne csak azokat, hanem a lisztes kajákat. Ugyan olyan cukros vackok azok is, egyébként érzed ha például a kenyeret sokáig a szádban tartod. Cukorrá bomlik le, vajon 1-2 szelet kenyér, egy tányér tészta mennyi cukornak számíthat? Elég durva..


Ezt írtam egy korodbelinek, olvasd át, fogadd meg..

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__41..

2013. ápr. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
oké meg fogadom köszi :)
2013. ápr. 4. 15:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!