Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Melyik napon ehetek cukkinit,...

Melyik napon ehetek cukkinit, padlizsánt, gombát? Keményítő napon?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 4. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:

A gomba fehérje és szénhidrát vegyesen, gyakran inkább fehérje, de úgyse tudod szétválogatni.

Jobb, ha mindennap eszel zöldséget, nem akarom most a komplett véleményemet leírni a 90 naposról, s mindenki úgy rontja el az életét, ahogy akarja (bár ez hatással van másokra is, de mindenkinek megvannak a hülyeségei)... De részben azért vagyunk itt, hogy legjobb tudásunk szerint óvjuk a tudatlanabb társainkat az egészségtelen módszerektől. A 90 napos fogyókúra 3 szénhidrát alapú napja elég balga gondolat.

2013. ápr. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 killercsaj válasza:

Szerintem fehérje napon is ehetőek, bár véleményem szerint mindegyik napon, kivéve gyümölcsnap persze. Hisz lényegében ezek majdnemhogy nullkalóriás ételek.


Sokan szidják ezt a diétát, ahogy a kedves előző hozzászóló is, de én nagyon szeretem, mert rendszert visz a hétköznapjaimba, nem érzem magam fáradtnak és bármit ehetek, csak ki kell várnom a napját. Persze tisztában vagyok vele, hogy ennek is megvan a hátránya, de őszintén, melyik diétának nincs?


Sajnos sokan nem tudják elképzelni, hogy van olyan, hogy az embernek nem jut ideje a sportra. Hát nekem nem jut. Két pici mellett főiskolára járok, délelőttönként velük vagyok elfoglalva és az ebéddel, délután pedig kicsit kiviszem őket a levegőre, játszótérre stb., miután hazaérünk és elalszanak, én a dolgozataimat írom. Felébrednek, egy kis játék, vacsi, fürdetés és kb. 10 órára sikerül elaltatni őket. A párom van amikor ilyenkor esik haza. És sokszor még éjjel is írom a dolgozataimat, szóval lehet mondani, hogy mindenkinek van ideje a sportra, de én egyelőre örülök, ha egy kicsit tudok pihenni 2 nap között. Aki nem hiszi, próbálja ki!

2014. márc. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!