Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mennyire hatásos a 90 napos...

Mennyire hatásos a 90 napos dieta? Milyen lett a vegeredmeny? Van valaki aki most akarja kezdeni es hajlando lenne arra hogy egy masik emberrel beszelgessen es tartsa benne a lelket esetleg tippeket adjon?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 14. 21:53
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:

Egészségtelen és a négy napból három határozottan az anyagcsere lassulást a zsírosodást meg a szervezet leépülését segíti elő. Ettől függetlenül van aki fogyik vele, hiszen ez nem is igazán diéta csak egy sor értelmetlen szabály, ezért tulajdonképpen rajtad múlik hogy mennyit eszel ,mennyire egészségesen készíted el a kajákat és mit és mennyit mozogsz. A "diéta" szabályai határozottan hátráltatnak de ha valakinek még plusz hendikepp kell a fogyáshoz akkor hajrá. Sokan egyenesen híznak tőle, mások lefogynak de löttyedtek lesznek és vagy visszahízzák vagy életük hátralevő részében a súlytartáson görcsölnek hiszen a diéta csak 90napig tartott és utánna semmi támpont csak egy elsorvasztott test - amit megint sokan hatalmas eredményként értékelnek hiszen a mérleg kevesebbet mutat az meg fel sem tünik hogy ugyanolyan rossz a közérzetük és az egészségük mint előtte.

A legnagyobb baki egyébként az hogy nem is olyan tápanyagok vannak mint amiket a diéta szét akar választani, meg hogy a szétválasztás és a fogyás között az égvilágon semmilyen logikai összefüggés nincsen. Ez csak a jéghegy csúcsa de azt hiszem eleget írtam: én ezt önnek nem ajánlom. :D

2013. ápr. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
Életmódváltás kell, nem ilyen "x" napos diéta.
2013. ápr. 15. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim válasza:
nekem annyi, hogy a gyümölcsnapoktól beindul az ember emésztése. de szerintem is egy nagy kaka az egész
2013. ápr. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:

Gyümölcsnaptól a fosás indul be.


A gyümölcsök, a bennük lévő cukor, a gyümölcsök héja minden, csak nem emésztést erősítő, segítő anyagok.

2013. ápr. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim válasza:

Helooo.


Nos, egyenlőre konkrét, biztos válaszom, véleményem még nincs erről a diétáról. Utána néztem, és rengeteg sikersztori van, sok ember ettől a módszertől fogyott le, nem is akármennyit, és tartotta is a súlyát. Tehát most erősen gondolkodom, hogy elkezdem én is ezt a dolgot.

Ha gondolod, beszélhetünk, és a többi.

2013. ápr. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:

tegnap 16:44


[link]

2013. ápr. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 mariann.b83 válasza:

5-e óta csinálom. Annyira azėrt nem rossz mint ahogy itt sokan bekiabálják. Ės nem hinnėm hogy az embernek húst hússal kellene ennie.

Azis egy baromság ha már itt tartunk...

2013. ápr. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:

ma 13:16


Nem húst hússal. Az ember alapvető táplálkozása húson és zöldségeken alapszik. Ezeket naponta fogyasztani kell. De ha nincs diéta, nyugodtan lehet lazítani is, akkor egyél azt amit akarsz... persze ne szart.


Diétában viszont a legfontosabb dolog a magas fehérjebevitel. Ez azért kell, mert a szervezetnek nagyobb szüksége van a zsírra túlélés szempontjából, mint az izomzatra. Magyarul, ha nem eszel elég fehérjét, de bármilyen diétát csinálsz, akkor az izmaidat fogyod le, lényegtelen, hogy egyébként nem vagy nagyon izmos. Ezért megy lefele a mérleg mutatója, ezért csökken folyamatosan a térfogatod de ennek ellenére ezért nézel ki egyre formátlanabbul. (szarabbul-t akartam írni, de mégsem...)


Végszó: most komolyan! Diétában fehér kenyér? Sütemény? Csoki? Normális vagy?

2013. ápr. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:

Szia! Én már 10 éve megcsináltam, nem szenvedtem, sokat fogytam. Tény, hogy utána visszajött, mert nem figyeltem, de ez akármilyen más diétára is igaz! Most újra csinálom, a 6. napon tartok, és nem jön rám a szénhdrát zabálhatnék, mint ahogy mondjuk a csökkentett ch tartalmú diétánál.

Szerintem nagyon jó diéta, megtartásnak meg lehet kalóriát számolni. Egy idő után meg számolni sem kell, beáll az egész, könnyebb a kontroll. (Kcal számolást is csináltam fél évig).

2013. ápr. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
Bármelyik "napos" diéta után visszahízol, ha visszatérsz a "normális" kajálásra. Csak az életmódváltás segít, ami hosszútávú, végleges.
2013. ápr. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!