Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Keményítő napon egy db zsemle?

Keményítő napon egy db zsemle?

Figyelt kérdés
Nagyon elrontottam? Második hétnél tartok, ma keményítő napom volt, este nem bírtam megállni és megettem egy üres zsemlét. Elrontottam az egészet?
2013. ápr. 17. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

Ez a fogyókúra annyira rossz hogy nem lehet hova tovább rontani szóval ne aggódj!


keményítő szénhidrát meg gyümölcs nap, a test módszeres lerobbantása. Az a baj hogy aki belemegy a 90naposba annak annyira hiányos ismeretei vannak hogy azt sem tudom hogyan kezdjem el magyarázni. De keress meg egy dietetikust aki számodra hiteles és kérd megy hogy adjon egy tockost :D


Segítenék csak tényleg nem tudom hol kezdjem el magyarázni... az emberi test nem úgy működik ahogy ez a diéta kitalálja.

mindennap kéne a megfelelő mennyiségű fehérje és némi esszenciális zsír. a szénhidrátbevitelt (zöldség gyümölcs gabonák hüvelyesek) alacsonyan kéne tartani, azokat az egészségtelen kajákat (amiket a diéta szénhidrátnak hív) pedig teljesen ki kéne zárni.(fehér lisztet, cukrot, hidrogénezett zsírokat tartalmazó készételek)Ezek felborítják fogyáshoz szükséges a hormonális egyensúlyt.


Ha jobb alakot akarsz akkor vedd a fáradtságot és informálódj mit hogyan kéne. A könnyen elérhető divatdiéták mik még a testsúlyodat a nemedet meg az aktivitásodat sem veszik figyelembe még véletlenül sem fognak működni. Kivéve persze ha valakinek az eredmény hogy nagydagadtból kisdagadt lesz aztán meg visszajojózza.


Mondjuk amit most írtam az már többezer 90napos kérdéhez leírták itt. Egy zsemle miért lenne baj ,holnap úgyis egésznap péksütit meg tésztát eszel, nem gyanús ez?

2013. ápr. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem ez volt a kérdés! Ezeket már hallottam, én mégis úgy döntöttem, kipróbálom. Olyan válaszoljon, aki a kérdésre válaszol!
2013. ápr. 17. 21:10
 3/6 anonim ***** válasza:

Dehát én egész végig azt elemeztem mennyire rontottad el, nem ez volt a kérdés? :D


de most gondolj bele, szerinted ki fog válaszolni a kérdésedre? Kétféle ember van:

aki nem tudja hogyan működik a diéta és aki tudja hogy nem működik.

Ha véletlen idetéved egy olyan aki pártolja a 90napost az nem fog tudni válaszolni mert fingja se lesz hogyan működik a diéta. tehát be kell érned az olyanokkal akik már legalább egy könyvet elolvastak táplálkozás témában.

mi meg nem vagyunk elég jók neked :(

halott ügy.

2013. ápr. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát kipróbálni mindent kipróbálhat az ember anyum is oda van ezért a diétáért de nem hisz nekem, ahogy barátom sem, hogy az nem fogyókúra ha egy héten 1x2x teletömik magukat fornettis pogácsával. És még a többi... Egyébként egy zsemle 150 kcal inkább azt kéne számolgatnod. Szerintem nem oszt nem szoroz. Mit csinálnál ha elrontottad volna 1 zsemlével az egész két heted? Egyébként ez leírva elég hülyeségnek hangzik nem? Akkor abba hagyod?

Rövid válasz: nem (egyébként az első is ezt írta)

2013. ápr. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ennél a "napos" diétánál egészségtelenebb pillanatnyilag nincs.
2013. ápr. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem, hogy egészséges-e ez a diéta vagy nem. Tehát ellenzők nincs is miért írjanak.
2013. ápr. 18. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!