Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mik a tapasztalatok a Napkonyh...

Mik a tapasztalatok a Napkonyha 90 napos diétás menüjéről?

Figyelt kérdés
A gastroyal 90 napos diétás menüjéből a levesek számomra túlzottan édesítőszeresek, ezért szeretném kipróbálni ezt a Napkonyhát. Valaki rendel esetleg tőlük?

2013. ápr. 23. 15:54
 1/1 anonim válasza:

Tempelfit Tempelfit Tempelfit Tempelfit Tempelfit Tempelfit Tempelfit Tempelfit Tempelfit Tempelfit Tempelfit Tempelfit Tempelfit Tempelfit Tempelfit Tempelfit Tempelfit Tempelfit Tempelfit Tempelfit Tempelfit Tempelfit Tempelfit Tempelfit Tempelfit2

Tempelfit2Tempelfit2Tempelfit2Tempelfit2Tempelfit2Tempelfit2Tempelfit2Tempelfit2Tempelfit2Tempelfit2Tempelfit2Tempelfit2Tempelfit2Tempelfit2Tempelfit2Tempelfit2Tempelfit2Tempelfit2Tempelfit2Tempelfit2Tempelfit2Tempelfit2Tempelfit2Tempelfit2Tempelfit2Tempelfit2Tempelfit2Tempelfit2Tempelfit2Egy sajnos megtörtént igaz történet, remélem ha elolvassátok lesz vmilyen pozitív hatása.


Előzmény:


2014. januárjában nyitott a Dózsa György úton egy Tempelfit nevű konditerem, ahol az öltözőszekrényekhez saját magadnak kellett vinned lakatot, mert így biztonságosabb...


Árai:


10.000 Ft/hó a havidíj vagy


befizetsz 6000 Ft belépési díjat (ami nem jár vissza), 12000 Ft kauciót(amit a 13, 14 hónapban lehet leedzeni, de vissza nem jár) és minden hónapban további 6000 Ft-ot 1 éven keresztül, azzal a feltétellel, ha egy hónapot is kihagysz(nem fizetsz, akkor bebuktad a kauciót (12000) ).


Utóbbit választottam, mert így kb. 6000 Ft-ra jöttem volna ki havonta az edzés, úgyhogy befizettem 6000 tagsági díjat,12000 kauciót, meg a havonta fizetendő 6000 Ft-ot.


Történet:


Már majdnem egy hónapja jártam, mikor az egyik nap 2014.02.28-án elmentem edzeni és a pultnál elém toltak egy papírt, hogy írjam alá, mert ha nem, akkor nem járhatok tovább és bebuktam a kauciót.


Azt kellett volna aláírnom, hogy hozzájárulok ahhoz, hogy az öltözőben - ahol az emberek általában meztelenre vetköznek –aznap felszerelt ( vagyonvédelmi okokból) biztonsági kamerák videót rögzítsenek, amihez csak a vezető férhet hozzá, hatósági szervek jelenléte mellett.


Mondta a lány, hogy nyugodjak meg, azok csak a szekrényeket veszik, így elhittem neki.Aláírtam a papírt. Bementem az öltözőbe és láttam, hogy a kb. 10m2-nyi területen(öltöző) 2 db kamera van felszerelve egymással szemben, aminek látószöge az egész öltözőre kiterjed. Ugyan volt egy, a lépcső alatti rész, ahol az ember meztelenre tud vetkőzni anélkül hogy vegye a kamera, de az a hely csak egy embernek elég, nem beszélve arról, hogy a szekrények elég távol vannak tőle, és útban lettem volna, mivel pont a fürdő bejáratával szemben volt.


Az öltözőkben általában 6-7-en tartózkonak egyidejűleg, így nem nyílik lehetőség kulturált öltözködésre, azazz olyanra, mikor nem kamerák előtt vetkőzöl.


Még aznap mondtam, hogy visszavonom a hozzájárulásom és ilyen feltételek mellett nem kívánok tovább oda járni, adják vissza a 18000 Ft-nyi kauciót és tagsági díjat, mivel amikor szerződtem velük akkor nem voltak kamerák sehol és azt ne kívánják, hogy fizessem a havidíjat és még azt is hagyjam, hogy a rögzített meztelen képeiimmet, videóim egy számítógépre mentsék, amihez simán hozzáférhet a tulajuk, és bármikor megnézheti akár egyedül, akár ismerőseivel, illetve nem kizárt, hogy a világhálóra is felkerülhet. Utóbbi esetben már teljesen mindegy, hogy ki rakta fel, hogyan került fel az internetre, annak örökre nyoma lesz.És ha ez megtörténik senki nem fog kárpótolni.Sőt, csodálkoztam, hogy a lányok simán belementek, hogy róluk meztelen felvételeket rögzítsenek, tároljanak számítógépen.


A lányok azt mondták, nem adhatnak vissza pénzt.


Erre odajött Lebegyev Andrej a Tempelfit cég ügyvezetője, kérésemre nem tudott elfogadható megoldást adni arra, hogy kamerák nélkül, komfortosan, kényelmesen öltözhessek, így végül azt mondta, hogy beszél a Tempelfit tulajdonosával, aki 2014. 03.04-én kedden fog magyarországra érkezni, akkor érdeklődjek. Ezután elmentem.


2013.03.04-én visszaérkeztem a megbeszéltek szerint és mondtam, hogy leadom a kártyámat, aminek 2014.03.06.volt az érvényessége, nem járok tovább, adják vissza a tagsági és belépési díként kifizetett 18000 Ft-ot. Azt mondták, hogy beszélnek majd a főnökükkel, menjek vissza majd máskor.Mondtam, hogy NEM. Már másodjára vagyok itt ez ügyben és nem bízom Lebegyev Andrejban, mivel ő mondta, hogy legyek itt s mégsem történt semmi.


Megadták végül a főnökük telefonszámát, akit nem tudtam elérni. Közben közölték a pultos lányok, hogy a főnökük azt mondta, hogy visszaadnak 18000 helyett 14000 Ft-ot, többet nem adhatnak vissza, örüljek neki, mert csak én vagyok az egyetlen aki ezen problémázik és visszakéri a pénzt.


Végül azt mondtam, nekem 18000 Ft kell, ami jár, de mindegy adják ide a 14000-et, a maradék 4000-ről még gondolkodom, hogy mi legyen vele.


Ekkor megjegyeztem, hogy okos a főnökük, mert úgy sejtette azért a 4000 Ft-ért nem fogok polgári peres eljárást kezdeményezni, vagy feljelenteni csalásért és személyes adattal visszaéélésért.


A pultos lányok kitöltöttek egy papírt, hogy kifizettek nekem 14000 Ft-ot, de a tagsági díjat teljes összegben visszavizetni nem áll módjukban.


A beszélgetés során erélyesen beszéltem, nem kiabáltam, határozott, megfontolt, jogilag felkészült voltam de így, hogy tudtam nekem van igazam, mégis sajnáltam a 2 pultoslányt, hogy tőlük kell kérnem, ami engem jogosan megillet, mivel láthatóan felborítottam a napi ritmusokat, kellemetlen helyzetet okoztam nekik, mivel ők csak alkalmazottak és azt kell tenniük, amit a főnökük mond, még ha egyet is értettek volna velem. Amúgy nem értettek velem egyet.


Volt egy lány, vmi fekete hajú Anett nevű személyi edző , aki folymatosan próbált negatív színben feltüntetni, illetve kioktatgatni, hogy mikor befizetttem a tagsági díjat, ők elmondták, hogy nem jár vissza.


Én erre mondta neki, hogy ha 1 hónappal később elviszik a gépek 90 százalékát és csak 3 gép marad, amin lehet edzeni, akkor sem jár vissza a pénz.Erre ő azt mondta, hogy az kirívó eseet lenne, ilyen nem fordulhat elő és hogy valóságos dolgokról beszéljünk, ne ilyen kirívó dolgokról.


Erre mondtam neki, hogy szerintem az elég valóságos és egyben kirívó, hogy egyik napról a másikra beszerelnek 2-2 kamerát a férfi és női öltözőbe, és azt mondják, ha nem járulsz hozzá és nem engeded, hogy lekamerázzanak, akkor nem mehetsz be az öltözőbe, azaz nem használhatod rendeltetészszerűen az öltözőt, és ha nem tetszik akkor elmehetsz, de akkor bebukod a 18000 ft-nyi pénzed(kaució, tagsági díj)


Erre Anett továbbra is folytatta lekezelő viselkedését és modorát.


Azután, hogy a 180000 helyetti 140000-et átvettem, és a kártyámat leadtam, Anett úgy érezte, hogy nyeregbe került, már nem megyek vissza többet és nincs mit tőlük kérnem, azt mondta, hogy kettévágják a kártyám, kitörölnek a rendszerből és ennyi, majd szinte felszólított hogy távozzak.


Ezután szó nélkül távoztam, nem akartam további vitába bonyolódni, hisz nem volt kivel beszélnem az üügyemben.


Végiggondoltam az esetet és azt gondolom, hogy sajnálom a 2 pultoslányt, (Anettet nem) akiknek részt kellett venniük az „ügyintézésben”, hisz ezt az egészet a főnökükkel akartam megbeszélni, aki nem akart részt venni a dologban, távol maradt az egésztől.


Szerintem a tempelfit egy jól felszerelt terem, ha nem zavar a lehetősége annak, hogy meztelen képek kerülhetnek fel rólad a világhálóra, akkor bátran ajánlom, viszont ha érdekel nagy ívben kerüld el, főleg, hogy nem számíthasz korrekt „ügyintézésre”.

A tulaj, aki lehet hogy Lebegev Andrej lehet hogy nem(nem tudom biztosan) nem állt a helyzet magaslatán, ami az elvárható, tisztességes, korrekt ügyintézést és egy cég illetve az ügyfél viszonyát illeti.



Ami a 4000 Ft-ot illeti...(amire Anett lekezelően, csak annyit mondott csak 4000 Ft, mit foglalkozok annyival....mit akadok fent ilyen apróságokon)


4000 Ft..... ami egy afriaki gyereknek 2 hét étel-élet, valakinek 1 új nyaklánc, vagy pár üveg sör, kinek mit számít.


Nekem az igazságosság, tisztesség és korrektség mértékegysége, amiért lehetne harcolni, amit el lehetne nyerni, azonban nem teszek további lépéseket ezügyben.


Leegyszerűsítem a témát és kijelentem, hogy szeretném, ha azt a pénzt Anett kapná meg.


Hogy miért, azért, mert nem rajzoltam ma reggel 100 db karikát egy papírlapra, ahogyan azt egy könyvben olvastam:-)

2014. márc. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!