Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogy fogyak le min 5kg egy...

Hogy fogyak le min 5kg egy honap allat?

Figyelt kérdés
15 eves 158cm vagyok 48kg nm szeretem a combom vadlim hasam szeretnek fogyni mindenhonnan de foleg a combombol! kerlek segicsetek plzz elore koszike mindent

#dezsoke
2013. ápr. 24. 15:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Úgy akarsz kinézni, mint egy anorexiás? Mert jelenleg a súlyod alapján nem nagyon lehet rajtad felesleg.

Kezdj el futni, attól szebb lesz valószínűleg a combod is. Izmosodik, formálódik.

2013. ápr. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha sikerülne is 5 kilót leadni egy hónap alatt, akkor már izmot is adnál le. Ha még az étrended is szar, akkor lehet, hogy a nagy része izomból menne -> nem változna a testalkatod.
2013. ápr. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
redszeresen 3 oranket keveset eszek,heti 1 orat szaladok minden este tornaszok de szeretnek le adni meg vagy centit a combomrol most 46 cm esa vadlim 34! dagi vagyok kerlek segecsetek
2013. ápr. 25. 12:47
 4/10 anonim válasza:
neked nem fogyókúra, hanem nyelvtankönyv kell.. komolyan fáj, ahogy írsz :D
2013. ápr. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
oke bocsi de nm akartam csak pont akkor merges voltam!szeretnek 5 cm de adni minden honnan foleg a comb vadli es 5 kg-tol is meg akarok szabanulni mit tudtok ajanlani!apropo nm vagyok magyar csak tudok beszelni es irni 5 eve vagyok csak itt
2013. ápr. 29. 14:24
 6/10 anonim válasza:
ja bocsi akkor.. vedd úgy, hogy nem kötöttem beléd :) van aki teljesen magyar és még ennyire se tud helyesen írni. Honnan jöttél egyébként?
2013. ápr. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
sportolj!!!!sógornőm is ilyesmi súlyú mint te és a felsőteste mint egy 8 évesé de kerek "nagy" feneke van meg erős combjai...elkezdett sportolni és nem fogyott de szépen formálódott...lehet hogy te is egyszerűen ilyen alkat vagy!
2013. máj. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
bocsika hogy ijen keson irok visza nektek de vakatiozni voltam!koszonom egyebkent a valaszokat!es irorszagbol jotunk anyumal es apummal!
2013. máj. 9. 15:50
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia! Én 13 éves vagyok és kb. 166-167 cm.Én is leakarok fogyni.Ma kezdtem el a minden napi tornát.Neked is ajánlom.

http://www.youtube.com/watch?v=UIjy-yKIPtg

Ezt csináld minden nap!

2013. máj. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
feltetlenul kiprobalom koszike remelem szep vekony combaim lesznek!!
2013. máj. 21. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!