Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ti a 90 napos diéta alatt mit...

Ti a 90 napos diéta alatt mit esztek reggelire?

Figyelt kérdés
Én egy almát és banánt eszek meg vagy narancsot és almát. Jó ez így?
2013. ápr. 25. 18:54
 1/8 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok 168 magas és 76 kg
2013. ápr. 25. 19:23
 2/8 anonim válasza:
Én csak banán, és mandarin.
2013. ápr. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
banán és mandarin!?!?!? te jó isten .......................
2013. ápr. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ez a 90 napos diéta ilyen nők lapjás baromság?
2013. ápr. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Olyasmi, de a gyümölcsös reggelit sok ember követi egyébként. Nem valószínű, hogy a legjobb választás, bár biztos hogy jobb mint a tejes-müzlis-péksütis sz.arok. Ezeket gondolom ebédre azért megeszik a 90 napos diétázók, kárukra.
2013. máj. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Az ilyen diéták nem érnek SEMMIT!!!Igaz, hogy leadsz pár kilót, de aztán ahogy véget ér a diéta szépen lassan visszamásznak azok a kilók.Ennek nagyon egyszerű biológiai oka van: a diéta idején a tested úgymond éhezik,ezért mikor visszatérsz a normál étrendedhez,akkor a szervezeted még több tápanyagot fog elraktározni, mert emlékszik rá,hogy voltak "szűkösebb napok". Ennek az lesz az eredménye, hogy pár hónap után több plusz lesz rajtad, mint amennyivel elkezdted a diétát.(amúgy ha 16 vagy, tanulnod kellett volna bioszon)Ha tényleg fogyni akarsz, akkor inkább étkezz rendesen: sok fehérje és szénhidrát és amellett inkább SPORTOLJ!!!Sokkal egészségesebb, mint az ilyen diéták....ja,és a sporttól a jobb lesz a hangulatos, valamint serkentően hat az agyműködésre és jobban fogsz tudni teljesíteni a suliban. Sokkal kifizetődőbb módszer, mint éheztetni magadat...
2013. máj. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 duckworld2000 válasza:
Én szoktam enni müzlit is enni reggelire. Néha napján pacalt.
2013. máj. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Senki sem tökéletes :D
2013. máj. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!