Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 90. nap allat, hogyan tudnék...

Reina77 kérdése:

90. nap allat, hogyan tudnék fogyni 10kg?

Figyelt kérdés
2013. máj. 5. 23:20
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
100%

úgy, hogy sportolsz, és figyelsz arra, hogy mit eszel, próbálsz egészségesen táplálkozi, sok gyümölcsöt-zöldséget fogyasztani és hanyagolni a fehér kenyeret/cukrokat.

Mondjuk így. És nem a 90 napos diétával, ami gajra vágja a szervezetedet!!

2013. máj. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
100%

ja bocs, az üdvözlés lemaradt:

szeretettel, egy volt 90-napozó,aki többször is csinálta, míg rájött, hogy ez után a kétszerese jön vissza, ha normálisan eszik az ember, és nem ez a fogyás módja

2013. máj. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
koszii! sportolok sokat.. midnenem a sport ! csak nem rendszeresen étkezem .. (valamikor 1-nap 1x értkezem és nem vagyok éhes!) az baj ?
2013. máj. 5. 23:40
 4/23 anonim válasza:
Vágd le tőből. Ne akarjatok már 3 hónap alatt világváltást! Itt jön a nyár, lehet futni ezerrel pulcsiban, mellette kardio, és okosabb étrend, de annyi megy le amennyi lemegy.
2013. máj. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Simon0211 ***** válasza:
Ügyesen és egészségesen. Ha egy jó étrendbeosztás csinálsz és megfelelően állítod össze az étrended, mellé naponta sportolsz 1 órát akkor a heti 1 kilós zsírcsökkenés (ide direkt nem súlyt írok, mert súlyból lehet izomcsökkenés miatt is veszteni). Alapvetően próbáld kerülni a feldolgozott ételeket és gyorskajákat mint például burgerkinges ételek stb. Természetesen a cukros ételek is tiltólistára kerülnek mint a sütik, kekszek és társaik. A gyümölcs érdekes téma, ha könnyen hízol azt javaslom arról is tegyél le a diéta alat a gyümölcscukor miatt, de ha nincsenek nagyon komoly hízási problémáid napi egy gyümölcs belefér a délelőttbe, még sportolás előtti étkezések valamelyikébe! A legjobb ha a napi ételmennyiséged 5-6 fele osztod a nap során. És még sok hasonló jó praktika van ;)
2013. máj. 6. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
47%

Nem baj ha egyszer eszel. Alkalmazkodott ehhez is a szervezeted, csak erről fogalmad sincs.


De az az étel HÚS LEGYES ÉS/VAGY ZÖLDSÉG!

2013. máj. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
9%
*legyen.
2013. máj. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Én 3 hónap alatt fogytam 10 kg-t, úgy hogy az étkezésem rendben volt. CH, Fehérje, zsír szükséglet alapján állítottam össze.
2013. máj. 6. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Heti 0,5 - 1 kiló (3 hónap ~12 hét) fogyás elérhető, tehát 6-12 kiló reális egy megfelelő életmód (evés, edzés) mellett.
2013. máj. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:

De igenis baj, hogyha napi 1x eszel. Inkább többször, de pici adagot, mert ha napi egyszer nagyobb adagot betermelsz, attól egyrészt "kinyúlik" a gyomrod, másrészt elkezd kapaszkodni a szervezeted, mert rááll, hogy nem mindig kap kaját, mint a koplalásnál... szerintem (végülis a nap többi részében koplalsz)

Én egyébként hízásra igen hajlamos vagyok, mégis rengeteg gyümölcsöt eszek, mert egyszerűen imádom, nem bírom ki nélküle, tehát van, hogy este 8-kor is akár megeszek egy narancsot. Mégis sikerült fogynom, azzal, hogy nem eszek fehér kenyeret, kevés édességet (valamennyit muszáj, különben "kiéhezek" és rávetem magam") és napi kb. négyszer eszem, este 7 után pedig általában semmit (kivéve néha, mikor nagyon rámjön az ehetnék és egy narancsot/ almát elnyammogok) Ezzel nem túl gyorsan, de szépen fogyogatok, már többen is megjegyezték a környezetemben, hogy "Jé, milyen csinos vagy".

Pedig nem szenvedek :)

Sok sikert!

2013. máj. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!