Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Május 27. -én kezdem a 90...

Május 27. -én kezdem a 90 napos diétát! Valakinek van kedve velem tartani? :]

Figyelt kérdés
2013. máj. 22. 16:24
1 2
 1/14 anonim válasza:
Fiú/lány?
2013. máj. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Itt vagyok :)
2013. máj. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Egy egész ország veled tart.

Nem tudom mennyire tűnt fel, de a magyarok többsége egész életében 90 napos cucc szerint eszik. Jó, éppen nem választják szét napokra, ez részletkérdés.

Eszik az ócska lisztet, keményítőt, szénhidrátokat.. úgy is néznek ki. Hajrá.

2013. máj. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
TaplalkozasHarcmuves ha valami nem tetszik nem kell írni .. igen is sok ismerősöm van akinek ez a diéta bevállt. Én is február óta fogytam 13 kilót de most megállt a fogyás ezért szeretném kipróbálni a 90 napos diétát :) nem vesztek vele semmit .. magamról: 17/L .. 163 cm 65 kg :)
2013. máj. 22. 22:23
 5/14 anonim ***** válasza:

Én egy szóval sem mondtam hogy nem tetszik.


Csak jeleztem, hogy a 90 napos alapja, azaz a szénhidrátevés teljesen elterjedt dolog. Főleg kövér emberek között.


Nem biztos, hogy egy ilyen divatfogyókúrába kell kezdened, szimplán a szálkásító diétádat is áttervezhetnéd. Kevesebb ch, kevesebb tejtermék, több zöldség/zsír.. És máris menne tovább a fogyásod.


90 napossal, ha ilyen iskolás ismerőseid próbálkoznak.. na szépen lehet fogyni is, csak a végeredmény kicsit löttyedtebb lesz mint szép. Fiatalok ilyenre még nem figyelnek, mert.. mert csak. A mérleg kevesebbet mutat, ez még nem feltétlen jelent strandképes, szálkás, egészséges és feszes testet! Na ez a nem mindegy.

2013. máj. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
én szívesen veled tartok 14 vagyok, 164 cm, 60 kg :) és mit kell enni meg ilyenek, semmit nem tudok a diétákról!!! :)
2013. máj. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
és akkor előtte 5 napig meg zabáltál kedvedre?
2013. máj. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
One Day.. ne csináld már.. Istenem.. Ha te ezt csinálod, más is ezt csinálja, szerinted mi lesz ezzel az országgal?
2013. máj. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Én is próbáltam ezt a diétát. Nagyon kemény. kb 40 napig bírtam, és 20 kiló ment le. És igen, a gyors fogyás miatt a bőröm aszottnak látszódik, ronda. Tudom, én is épp a negatívot írom itt neked/nektek, de az egészség sokkal fontosabb. Gondold el: 4 napig nem eszel szénhidrátot. Az agynak szüksége van rá, hogy gondolkodni tudj. A többi pedig később fog kijönni, és nem is fogod tudni, miért érzed magad szörnyen rosszul, mégsem beteg vagy. A szervezeted tiltakozni fog, jobban mondva követelni a 4 napig hanyagolt keményítőt, fehérjét. Fehérje az izom építőeleme. Tornaórán fogsz összeesni!

Délig csak gyümölcs... Mindenütt azt hallom, hogy "Reggelizz úgy, mint egy király, ebédelj úgy, mint egy polgár, és vacsorázz úgy, mint egy koldus. Ez nem véletlenül van így.

Ne haragudj, hogy látszólag letámadtalak! Hozzáteszem, napi 5x-i étkezéssel, ami összességében 1000-1500 kalória volt, tovább fogytam. Ha lett volna időm mozogni, még többet. Neked iskolás lévén több a lehetőséged erre.

Van két írásom erről a diétáról. Egy pozitív, és egy negatív. Ha van rá igény, valahogy megosztom.

2013. máj. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Vitola, hagy kérdezzek már (kíváncsiságból, mert nem semmi ez a 20 kiló 40 nap alatt).


90 naposban állandóan szénhidrátot kell enni: ch nap, keményítő nap, gyümölcs nap.


Az agynak nem kell/nagyon kell szénhidrát. Ezzel az értelmetlenséggel legyünk tisztában. Annyira kell, hogy a saját testünk állít elő cukrot, azaz enni már nem kell. Tehát a ch fogyasztás a gondolkodást csöppet sem erősíti, pont hogy a jó tápanyagellátást zavarja meg a vércukor szabályozás felborításával.


Tehát ha Te lowcarb voltál 90 napos alatt, akkor az nem a hagyományos lowcarb.


Továbbá van aki csak húst és zsírt eszik. Tehát szó szerint 0 g ch-t. És fogy, de nem 2 naponta 1 kilót, ez elvileg biológiai képtelenség D:

Már a heti 2 kilóra is azt mondjuk (minden forrás és tapasztalat alapján) hogy van benne zsírvesztés, és fölöslegesen megkötött víz, bélsár, glikogén .. és ezért több mint heti 1 kiló. Alapvetően a zsírpárnák lebontása mint biokémiai folyamatok összessége sebességkorláttal bír. És heti 1 kilónál nemigen megy gyorsabban.


Írsz arról mi volt ez a félelmetesen brutális 20 kilós fogyás?


Előre is köszönöm, és kellemes vasárnapot!

2013. máj. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!