Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mennyire hatásos a 90 napos...

Mennyire hatásos a 90 napos diéta? (gyerekeknél)

Figyelt kérdés
11 éves vagyok..... 157cm és 42kg vagyok. Szerintem ez elég sok (többi barátnőmhöz képest) Modellkedem, és van egy 13 éves fiúm, ezért kéne picit fogyni.
2013. máj. 25. 10:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Huu basszus ez tényleg rengeteg....Na ne viccelj, nem kell fogynod semmit, csúnyák a piszkafa lányok. A másik meg 11 évesen még nem pasizni kéne. De hogy a kérdésedre válaszoljak, gyerekkorban semmilyen diéta nem jó, mozogj sokat, és egyél zöldségeket, gyümölcsöket, sovány húsokat, semmi édesség, fehér liszt és cukor.
2013. máj. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%

Szégyen, hogy egy gyerek ilyen divatfogyókúrát akar követni, és baj ha a szülei ezt engednék.


Ahhoz miért is szólnék, hogy 11 évesen modellkedik egy gyerek és 'fiúja' van.. Ha ezekhez van elég eszed, akkor húst és zöldséget miért nem tudsz enni? Ennyi kellene csupán hogy ne hízz el, ne betegedj meg.

2013. máj. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom megkérdezni a szüleimet erről, mert anyukám meghalt, apukámmal meg nem lehet beszélni a temetés óta..... és miért baj hogy 11 évesen modellkedem? Azért nem eszek zöldséget mert mindegyikre allergiás vagyok. :/
2013. máj. 25. 17:20
 4/13 anonim válasza:
65%
TE NEM VAGY NORMÁLIS!!!!!!!
2013. máj. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%

Tekintettel arra hogy nem vagy hétköznapi 11 éves, segítek.


Hagyjuk a modellkedést, nem tartozik a kérdéshez, ami táplálkozással, fogyással kapcsolatos.


Írj az allergiádról. Mióta, miért, mit érzel.

2013. máj. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Diétának semmi értelme. Főleg nem ilyen korban. Szerintem amúgy teljesen rendben vagy de ha nem vagy megelégedve ezzel és minden áron fogyni akarsz akkor inkább kezdj el kardiozni és persze hagyj fel az egészségtelen dolgokkal. A leghatásosabb ilyesfajta edzés az Insanity. 60 napos kőkemény kardio. Nagyon nehéz. Nagyon megizzaszt. De ha végig csinálod eszméletlen állóképességed lesz és nem utolsósorban egy gramm zsír nem marad majd rajtad. 3 DVD-ből áll és mellé jár egy A4-es lap méretű táblázat, hogy melyik edzést kell aznap megcsinálni. Annyi hogy angol nyelvű, de meg lehet érteni.
2013. máj. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mikor szuntek meg a gyerekek gyerekek lenni? :S o.O
2013. máj. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Személyes tragédia, ne oltsátok. Lehet kényszerhelyzet.



A 90 napos úgy szemét ahogy van, inkább váltsuk meg a világot meg oldjuk meg az allergiát, aztán tud a kérdező normálisan enni.

Amúgy nem kell feltétlen zöldségeket enni, gyümölcsök + húsok is jók. Célszerűbb persze zöldségeket + húsokat.

2013. máj. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Minden zöldségre és gyümire érzékeny vagyok, kivéve az epret és a karfiolt. Tünetek: tüsszögés, viszketés, néha hasmenés és láz
2013. máj. 26. 19:46
 10/13 anonim ***** válasza:

Az allergia az immunrendszerünk kóros működése. Nem alakul ki ok nélkül.

Nagyon gyakran váltják ki bizonyos fehérjék, amiket elég gyakran fogyasztunk. Együtt a sérült bélfallal ezek bekerülnek a véráramunkba, és problémákat okoznak. Súlyos problémákat.


A megoldás a szénanáthától kezdve a súlyosabb allergiákig így sokszor a glutén és tejmentes táplálkozás. Tehát ha ezeket elkerülöd, akkor néhány hét vagy hónap alatt akár rendbe jöhet az allergiád. Ami nyilván jó lenne mert:

- a zöldségek eléggé fontos táplálékaink

- modellként nyilván nem ártana, ha nem ilyen 90 napos zagyvaságok szerint kellene enned, hanem tudnál zöldségeket fogyasztani

- zöldségekkel és húsokkal igen sokáig komoly egészséget és jó alakot őrizhetsz meg.


Tehát valami hús alapú táplálkozásra kellene ráállnod a 90 napos helyett (természetesen némi karfiollal és eperrel, ha ezeket bírod). Ez segíteni fog a fogyásban (lásd lowcarb táplálkozás) és nem viszel autoimmun folyamatokat indukáló fehérjéket sem a testedbe, tehát gyógyulni is van esélyed - miközben az allergiákat gyógyíthatatlannak tartják, egy jó poén is lenne, én értékelem az ilyet.

2013. máj. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!