Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Holnaptól el kezdek fogyózni...

Holnaptól el kezdek fogyózni mivel leszeretnék adni 10kg-ot! Sztetek így menni fog? Reggelire eszek: paprikát, paradicsomot, főtt tojást. Ebédre szintén ezt. De majd még fogok venni répát, karalábét. Sportolok is:hasprés, felülés, futás és sok víz

Figyelt kérdés
2013. máj. 29. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
a hasprés az nagyon jó,ha most kezded a fogyókúrát akkor ne legyél az elején ennyire drasztikus mert csak ártasz magadnak,szoktasd hozzá a szervezetedet a kevesebb kalóriához,az is sokat számít hogy mikor eszel utoljára,én csak ezt szoktam szabályozni és ezzel már 4kilót fogytam,a tornázásnál meg figyelje hogy milyen ismétlés számmal dolgozol,ne kezd kapásból magassal pl naponta mindenből 50(hasprés,guggolás stb)és hetente nőveld kb 10-zel vagy ahogy jól esik
2013. máj. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
már tavaj augusztusban is fogyóztam akk sikerült le adnom 80kg-ból 12kg-ot és most vagyok 67-68kg.. már egyébként ebben a hónapban is fogyókúráztam csak akk abba hagytam valami miatt mindig.. de most már el határoztam h nem fogom abba hagyni.. 60kg szeretnék először is majd lenni.:) és ezeket a sportokat is amiket most felsoroltam már máskor is csináltam..
2013. máj. 29. 18:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Paprika, paradicsom, tojás. Ez ha valamivel többféle zöldséget eszel, és jóllaksz akkor nem fogyókúra, hanem teljesen jó táplálkozás.


Az ember mindig is ilyeneket evett: tojást (és húsokat, halakat, rovarokat is) és bizonyos növényeket, amiket leginkább a zöldségeink pótolnak (levelek, hajtások, alacsony keményítő tartalmú növényi részek, esetleg több keményítővel:gyökerek).


Nehéz lenne azt mondani, hogy az emberiség általában fogyókúrázott mert nem cukros lisztes kajákat ettünk, hanem halat, tojást és vad növényeket :)

2013. jún. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem írtam nyomatékosan: nagyon könnyen beleeshetsz abba a hibába, hogy túl keveset eszel. Tessék megadni a testednek amire szüksége van, különben be fogod bukni. Sok zöldség, párolva nem csak nyersen és jó néhány tojás, de húst, szalonnát is ehetsz. Kellenek a tápanyagok, ha cukorral nem hizlalod magad, akkor nyert ügyed van..
2013. jún. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem is az étkezéssel lessz bajod. Maradhatnak az addigi ételek ( persze cukro, vagy túl zsiros étleleket nem nagyon) csak kevesebb menyiségben. Naponta egyél töbször, de keveset. Energiád is lesz az edzéshez. Valamint ha van 1-2 felesleges órád akkor biciklizz , nagyon hatásos :)
2013. jún. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!