Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogy fogyhatok le gyorsan és...

Kilari88 kérdése:

Hogy fogyhatok le gyorsan és egészségesen?

Figyelt kérdés
2013. jún. 14. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nem a 90 napossal... Olvasgasd a lifetilet.
2013. jún. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A gyors és egészséges valamennyire üti egymást meg kérdés az is hogy mi a gyors. Gondolom meghizni sem gyorsan hiztál.

Egészségesen: étrend: hús + zöldség kombó sok. Aztán lehet még tojás,turó minél kevesebb szénhidrát és több fehérje annál jobb. Zsírok is legyenek. Egészséges zsírokra keress a google az első cikk jó is lesz.


Mozgás: Nem tudom a nemed,korod,súlyod,sportolási előéleted,izmaid állapotát. Konkrét tanácsot így nem tudok adni talán annyit hogy minden reggel sétálj egy órát, ezt elvileg mindenkinek birnia kéne. HA jobb kondiban vagy akkor majd még irok valamit.


Meg a beachbody-nak vannak elég jó videói étrenddel együtt torrentetn (angol).

2013. jún. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Mindenki a gyors és "fájdalommentes" fogyásról beszél, pedig a helyes megközelítés az, hogy tartósan kell lefogyni, mert dagadtnak lenni nem csak béna, de egészségtelen is.

Ehhez semmilyen csodaszer nem kell, hanem életmódot kell változtatni. Kb. bármit lehet enni, csak mértékkel. Persze azért nem árt sokszor salátára cserélni a köretet, halat enni és elhagyni a cukros löttyöket. Pl. reggeli barna kenyér, kevés vajjal, mézzel, gyümölcs (cukrozás nélkül). Ebéd kis leves (kenyér nélkül), szelet hús kevés rizs, ásványvíz. Vacsora nem túl későn, bármi csak kevés, vízzel, teával. Hamburger, girosz, pizza, péksütemények stb. minél ritkábban.

Sport: futás, bringa, úszás stb. Spinning nagyon hatásos!

2013. jún. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem volt egy "jó" és gyors fogyókurám.Igaz muszájból lett.6 hét alatt fogytam 16kg-ot.Történt velem egy baleset és eltört az állkapcsom. Meg kellet műteni és 6 hétig össze volt drotozva a két fogsorm. Ezért csak tejet ihattam 6 hétig.De a tejből annyit amennyit csak birtam és vicc az egészben az hogy a mainapig imádom a tejet.
2013. jún. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!