Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mennyi idő alatt és mennyit...

Mennyi idő alatt és mennyit fogyhatok igy?

Figyelt kérdés

160 cm vagyok és 54 kg

Felszedtem az utóbbi időben pár kilót és ez nagyon meglátszik rajtam , nem érzem jól magam a testemben már.

Az arcom pufi lett és már nagyon alakom sincs.

Ha minden reggel futnék/kocognék 20 percet+3 km gyaloglás és mellé csinálnám a 90 napos diétát, mennyi idő alatt és mennyit fogyhatnék?



2013. jún. 16. 23:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
dieta =/= nem enni, hanem normalis kajakat enni, a salatatol es a zsirszegeny csirketol nem igen lehet elhizni. a fel ora alatti futasnak semmi ertelme, de inkabb 45 perc a minimum. 1 het alat siman lelehet adni azt a sulyfelesleget amire gondolsz.
2013. jún. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Egy hét alatt? Max 1-2kg. Attól függ mennyit akarsz leadni.

Én is 160/54 vagyok pont és én legalább 5 kilót akarok leadni, ami nem fog menni egy hét alatt.. Így sem vagyok kövér, de azért 5-7 kiló minusszal sem leszek nagyon vékony még. De ez alakti kérdés.

A futás az szerintem jó, és már 20 perc is ér valamit. Amúgy is inkább kevesebbel kellene kezdeni és aztán növelni az időtartamot szép lassan ahogy bírod. A gyaloglás az nekem semmit nem használ, suli időszak alatt minden hétköznap gyalogoltam elég sokat.

90 napost még nem próbáltam nem tudom mennyit lehet vele fogyni és milyen gyorsan. De egy hét alatt 0,5-1 kiló az egészséges és általános fogyás.

2013. jún. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
mivel alapbol nem tulsulyos, igy sokkal konnyebben fog menni neki a fogyas, igy ha betartja, es minden nap elmegy futni(7napbol legalab 2 pihenonap) akkor siman lemegy 3 kilo is, vagy nem megy le, hanem atalakul izomma.
2013. jún. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3 kiló hogy menne le egy hét alatt szerinted? Első héten amúgy ami lemegy a fele csak víz. Zsírból biztos nem fog fogyni 3 kilót első héten. Egyébként meg pont azért meg le lassan mert nem túlsúlyos, nagyobb súlyból könnyebb fogyni, de amikor csak pár kilót kell már leadni akkor a legnehezebb...
2013. jún. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Én ezt nagyon egyszerűen csinálom, rajtam szinte naponta jönnek mennek az 1-1,5kg-k fel és le.. :D

Ha nincs időm enni, vagy stresszelek, én fogyok egyből.. hízni meg alig tudok :O 160/47 (22/L)

2013. jún. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
4es te sajnos menthetetlenul buta vagy.:/ 1 hetig nem eszel zsirt es szenhidratot, csak feherjet, es nem fogsz, akkor te valami mutans vagy.
2013. jún. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Szerintem a 4-es volt itt talán az egyetlen értelmes válaszoló. Az 5ösnek meg üzenem, hogy az csak VÍZ!!
2013. jún. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Kedves 7-esnek üzenném, mint 5-ös válaszoló, hogy ezzel tisztában vagyok, ettől függetlenül még ugrálnak rajtam a kilók... és sztem teljesen mindegy, hogy víz vagy nem víz, a lényegen nem változtat.
2013. jún. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Lelkesnoname válasza:

Ömm... elég elszántsággal elég gyorsan le lehet fogyni... mikor elkezdtem a fogyókúrát, 86 kiló voltam és most 69-70, alig van már rajtam + kiló... az elején nagyon gyorsan elindult, 3 hét alatt leadtam 10-12 kilót és onnantól nagyon jól éreztem magam... Annyit csináltam, hogy heti 3szor eljártam edzőterembe, addig is jártam heti 3szor tánc edzésre, minden este 3 óra, emellett heti 1szer eljártam futni... Enni csak keveset ettem, mindig annyit, amennyi éppen kellett, csak akkor, amikor igazán megéheztem, emellett megittam napi 3-4 liter vizet is... Elég gyors lett az anyagcserém és rettentő sokat "ürítettem.." :D Azóta normális a súlyom és meg vagyok magammal elégedve. ;)

16/F

2013. júl. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Lelkesnoname válasza:
Tehát ezt az opciót mindenkinek ajánlom figyelmébe. :)
2013. júl. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!