Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Jól csináltam ma a keményítő...

Jól csináltam ma a keményítő napot? Sokat ettem szerintetek?

Figyelt kérdés

mai kaajám:

5dkg cseresznye

5db nektarin

2 kisadag sültkrumpli

vacsora:krumplipüré

2 db paradicsom,savanyúkáposzta,U.i:etttem kecsapot a sültkrumplihoz.

Holnap szénhidrát napom lesz.Mit egyek? Ti mit szoktatok szénhidrát napon enni? Előre is köszi. Am 13 éves vagyok és lány. 150cm és 67kg.



2013. jún. 18. 21:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
25%

Te tényleg egész nap szénhidrátot ettél O.o


Cukor a gyümölcsben, keményítő a krumpliban, a paradicsom és a káposzta egyébként jó, ezek kevés keményítőt tartalmaznak mellette viszont rostokat. Ezeket kellene enned.


Holnap szénhidrátnap? Nem tudom mennyit akarsz hízni.. de a mai napodon konkrétan a szénhidrát fogyasztás dominált, ha ezt akarod holnap is akkor ismételd. Jót fog tenni a vércukrodnak :D


Nem lehet hogy nagyon félrenéztél te valamit így fogyás témában? Szénhidrát napra ajánlható a csokoládé és a szilvás bukta is, ezek tele vannak szénhidráttal. Hát elhízik tőlük az ember, ez már csak az ilyen kajákkal együtt jár.

2013. jún. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
bocs de reggelire gyümölcsöt kell enni
2013. jún. 18. 23:08
 3/14 A kérdező kommentje:

képzeld nem néztem félre semmit sem! ha nagyon érdekel tessék itt van a 90 napos diéta:

[link]

2013. jún. 18. 23:11
 4/14 anonim válasza:
50%
szia.talán az 5db nektarin kicsit sok.nekem a reggelim állt egy banán és egy alma.én is mindmegettéről csinálom,eddig 2hét alatt 1,5 kiló minuszban vagyok.a savanyú káposztával vigyázz,mert sok a só benne,vízkötő.a ketchupot is próbáld meg mellőzni,mert abban is van cukor.szénhidrát nappal is próbálj óvatosn bánni,ne zabálj össze vissza.én holnap leszek szénhidrát napon,és bolognait fogok enni :) vacsira pedig egy szelet grillezett csirkemellet.friss zöldségekből salátát bármikor ehetsz :) hajrá,sok sikert :)
2013. jún. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
ja és még annyit,hogy a sültkrumplit ne olajaba süsd,hanem tepsiben,én teszek rá pici fűszersót is :)
2013. jún. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
32%

Kérdező, te azt írtad 13 éves vagy.


Na most pont ennyi tudás kell egy ilyen kamu diéta kitalálásához. Nálad sokkal butább emberek is le tudnak írni ennyi hülyeséget. És te ilyen idióták ajánlásai alapján akarsz enni?


Tolj ma több krumplit, attól hízik a desznyó is. Jó sok szénhidráttól.


Reggelire gyümölcs. Elmegy, de értelmesebb lenne tojás, zöldségekkel. De van aki jobban kívánja a gyümölcsöt, ez igaz.

2013. jún. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
komolyan tisztelt harcművész.akár hol olvasom a kommentjeidet,mindenkinek csak negatív dolgokat irkálsz.akkor ha ennyire okos vagy,írj neki példákat mit egyen,ne csak hogy ez szar,az szar stb. tessék akkor írj egy rendes diétát...főleg egy 13 évesnek!!!!
2013. jún. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
47%

A gyereknek is húst és zöldséget kell ennie.


Ezt te is leírhattad volna neki, ha már kommentelsz ^.^


Ehelyett most krumplit akar, cukros ketchupot meg egy csomó szénhidrátot. Kár hogy a húsok és a zöldségek többsége kevés szénhidrátot tartalmaz, tehát szénhidrát nap értelmetlen. Húsos-zsíros zöldség nap. Ez mennyivel jobban hangzik és többet ér. De ezt miért nekem kell mindenhova leírnom..

2013. jún. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

1: a 90 napos diéta baromság attól fogysz mert alig eszel nem pedig mert jól

2: a jó diétának a lényege hogy rostban és fehérjében gazdag de szénhidrátban szegény kaját egyél kevés tésztafélét kevés zsíros cukros dolgot de sok húst cukorban szegény gyümölcsöt zöldséget rengetek sovány húst/halat és mozogj

2013. jún. 23. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Az én lányom 12

162cm 47kg

2013. jún. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!