Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Egy kisse kovernek erzem...

Russs kérdése:

Egy kisse kovernek erzem megem, tudtok tippeket, hogyan foggyak le?

Figyelt kérdés
2013. júl. 17. 14:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem igazán tudom, eszel kenyeret vagy cukrot, tejfélét vagy müzlit?
2013. júl. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
gen eleg sok keneret es keves gyumolcsot
2013. júl. 17. 15:23
 3/15 anonim ***** válasza:

Nézd, a kenyérevők elég gyakran kövérek. A kenyérben lévő keményítő megemeli a vércukorszintet, az inzulinszintet, az inzulin meg zsírraktározást indít igen intenzív módon.


Ezt valamiért nem oktatják minden embernek elemi iskolában, pedig nem bonyolult ok-okozati összefüggés.

Hasonló hatású a cukor, tejtermékek, krumpli, rizs tészta.. Akinek ez nem bejövős, az zöldségeket eszik kenyér helyett és húsokat mondjuk tejtermékek helyett, de mindenki maga dönt :)

2013. júl. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
kaloriabazis.hu ez egy nagyon jó oldal, sokat segíthet. Nézd meg!
2013. júl. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hagyd el a kenyeret és a tésztaféléket
2013. júl. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Herbalife termek. Garantalt siker es mindezek mellett egeszseges eletmod. 3 het alatt 4 kg-tol szabadultam meg, rendkivul jol erzem magam, jobban alszom, tobb energiam van. Mindezek mellett megszepult a borom. Ez nem ugy mond egy fogyasztoszer hanem egy egeszseges eletmodnak az alapformaja. Rengeteg vitamint tartalmaz (es nem csak) igy sokszor szivbetegeknek is ajanljak a fogyasztasat. Rengeteg fogyokurat kiprobaltam a 90 napostol, a Dukan fogyokuraig, egy csomo tablettat szedtem, kaloriat szamoltam, sokat sportoltam de egyiksem valt be, mivel dupljat hiztam vissza. A herbalife termeket ezelott 4 evvel meg hasznaltam amikor 4 honap alatt 12 kgot fogytam, viszont akkor nem tartottam be a szabalyokat ezert, egy olyan 8 kg vissza is szedtem. Tiszta szivembol ajanlom, hogy probald ki, nem fogod megbanni. FC Barcelona focistai is ezt isszak, mert energiat ad es rengeteg vitaminnal latja el a szervezetet raadasul nagyon finom is :)
2013. júl. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

A zöldségevés is rengeteg vitaminnal látja el a szervezetet. Mondjuk nem feldolgozott termék, just sayin'.


Fogyasztószerek továbbra sem léteznek a tudomány állása szerint, hiteles és bizonyítható módon.

2013. júl. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Lantos Szilvia válasza:
Norbi Update... és torna legalább heti 3 alkalommal... le lehet szólni nyugodtan, magasból lenézem ( ez nem a kérdezőnek szól, csak van itt egy két olyan kommentelő aki keményen bírálja a dolgot, úgy hogy ki sem próbálta :D ), de én 15 kilót, tesóm 50 kilót fogyott... bizonyított tény több ezer embernél... Próba... nem halsz éhen, lesz elég energia a mozgáshoz és új ember leszel... támadáááááás :D
2013. júl. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Nem azért, de a heti 3 torna az bizony norbi ápdét nélkül is segít. Szóval rizsa...
2013. júl. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Egy nagyon jó diétás tornát hallottam:

Fordítsd el a fejed balra.

Amikor kérdezik, hogy kérsz-e enni fordítsd a fejed jobbra, majd rögtön utána fordítsd a fejed balra - ezt ismételd kb. 3-4-szer.


Hidd el működni fog!

:)

2013. júl. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!