Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Szeretnék leadni 10-15 kgot....

Szeretnék leadni 10-15 kgot. Miket zárjak ki az étrendemből?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok 190cm 90kg sportolok de szerintem tul sokat eszrm azt szeretném csökkenteni csak nem tudom hogy milyen ételeket zárjak ki az étrendemből. Sport: Karate
2013. júl. 18. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nasikat, üditőket, süteményeket, húsok mellé köretként salátát egyél rizs és krumpli helyett, fehér kenyér helyett vegyél teljes kiörlésű tönköly kenyeret, ebből kevesebb is laktat, és ha az adagjaidat kicsit csökkented, már az is jó.
2013. júl. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 poiu ***** válasza:
Szerintem is. Annyi különbséggel, hogy ha a cukrot és a keményítőt kiiktatod, akkor nem kell csökkentened az adagokat, sőt, zöldségből sokkal többet ehetsz. Nagyobb mennyiséget, kevesebb kalóriát.
2013. júl. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kenyér, cukor, fehérliszt ezeket a legfőképpen, illetve este 6 után már nem kellene enni.
2013. júl. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Renden köszi mindenkinek :D
2013. júl. 18. 21:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Kenyér, cukros ételek, tésztafélék. (Szerintem ne fogyni akarj hanem izmosodni)
2013. júl. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!