Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Szerintetek tudnék így is fogyni?

Szerintetek tudnék így is fogyni?

Figyelt kérdés

Úgy csinálnám, hogy délig csak gyümölcsöket ennék, majd a további étkezéseknél nem tartanám be a 90 napos diéta napjait, de azért egészségesebben ennék mint eddig, plussz még biciklizni is eljárok majd meg tornáznék is.

Tavaly csináltam ezt a diétát, fogytam is vele 8kg-ot, csak utána sajnos visszaszedtem 12kg-ot.

161cm vagyok és 88kg.

18/L


2013. júl. 22. 15:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Válaszokat előre is köszönöm!:)
2013. júl. 22. 15:38
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha megnéznéd az utóbbi 1000 kérdést a 90naposról, több mint a felénél ki van fejtve miért ökörség a 90 napos. Az hogy szétválasztod a tápanyagokat nem indokolja a fogyást, sőt egészség szempontjából hátrányos. A 90 napos ráadásul olyan tápanyag napokat talált ki amikből kifejezetten kevés kéne a test számára (a fehérjét kivéve), és gyakorlatilag pont azt tiltja meg hogy olyasmit egyél ami a testednek fontos lenne.

Nem a kilókkal kell foglalkozni mert nem a súly vesztés a lényeg hanem a zsír veszteség. A kettő nem ugyanaz, ha nem ügyelünk rá gondosan hogy a sovány testtömegünket megőrizzük akkor löttyedt egészségtelen test lesz az eredmény. A megfelelő fehérje és zsír és rost bevitel minden nap fontos lenne. Szénhidrátokra nincs szükség nagy mennyiségben csak a zsírpárnák építéséhez. A keményítő is szénhidrát és a gyümölcsökben is lényegében csak szénhidrát meg vitamin van. Tehát a gyümölcs sem jó nagy mennyiségben. A zöldség viszton kötelező lenne nagy mennyiségben a rost vitamin tartlom és a lúgosító hatás miatt is.


Ha nem akarod visszaszedni akkor ne fogyókúrázz hanem válts életmódot. Ez magától is logikus lehetne.

2013. júl. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 poiu ***** válasza:
Nem véletlenül híztál vissza, ez a jojó. Sok zöldség és hús kellene és jó a bicaj meg a torna is.
2013. júl. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2013. júl. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!