Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Zsírégető diéta?

Zsírégető diéta?

Figyelt kérdés
Szeretnék leadni pár fölös kilót. Valami olyanra gondoltam, amit tudok csinálni több hónapig, tudnátok konkrétan ilyeneket?
2013. júl. 28. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:

90 napos diéta, alma ecet diéta, 30 napos diéta, viz diéta,

ha ezekre gondoltál inkább ne ezekre gondolj,

de egy ismerősömnek a láva diéta bevált , azt mondta finom volt :)

a legjobb ,az életmód váltás

2013. júl. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, valahogy úgy gondoltam én is. Ha lemennek a kilók is tartani kell egy étrendet, mozgással, mert fújhatom az egészet. Szerettem volna elkerülni a személyi edzőt és a rá költött súlyos pénzeket, de szerintem nem nagyon fog menni. Mindenesetre köszönöm a válaszodat!
2013. júl. 28. 23:02
 3/3 anonim válasza:
Felejts el az osszes dietat aminek hulye neve van!Nezz utana az egeszseges dolgoknak, mindenbol tartsd a megfelelo adagot.Napi 4-5 etkezes kis adagokkal.Ja es sport.De LifeT!lt-re keress ra es ott kituno tanacsokat adnak;) sok sikert!
2013. júl. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!