Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Holnaptól elkezdem a 90 napos...

Holnaptól elkezdem a 90 napos diétát! Valaki csatlakozna hozzám, aki szintén csinálni akarja/csinálja és így megbeszélhetjük kontroll alatt tarthatjuk egymást ki hol tart?

Figyelt kérdés
2013. aug. 1. 17:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem x napos diéták kellenek, hanem életmódváltás.
2013. aug. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

napi 50g ch-n vagyok.

be is b...na ha eszetlen módon 3 napig csak ch-t ennék.

vagyis megtehetném,de csak napi 50g-t akkor????

gondold át logikusan a dolgot újra-

[link]

2013. aug. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
csatlakozom!!Nekem régen csak ez segített fogynom.Nekem egyedül ez a diéta tartható bárki bármit mondd!!!
2013. aug. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
Ja!!előző vagyok,a diétádhoz csatlakozom :)
2013. aug. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Én is most kezdtem, ma van az első szénhidrát napom. Ti mit esztek/ ettetek gyümölcsnapon? Én kicsit félek tőle! Mennyiről mennyire akartok fogyni?

Én 74 kgról szeretnék lemenni 60-ra. Terhességem előtt is 71 voltam, 88 kgval jöttem ki a kórházból, babám 4 hónapos koráig lementem 72-re de aztán már nem kért belőlem a kiscsaj és visszahíztam 74-re. Próbáltam már h egész nap csak ebédet eszem, próbáltam fogyiteát, almaecet kapszulát. Naponta tornázom a baba mellett, de nincs rá elég időm, se kitartásom. Most vettünk egy edzőpadot, remélem ez a diéta ès a megerőltetőbb mozgás meghozza a sikert!

2013. aug. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:

85 -ről ,65-re szeretnék fogyni.Nekem is mindig a kitartásommal van gond.....

a gyümölcs naptól én is félek,még ha imádom is a gyümölcsöt nem bírok egész nap erről lenni.Mit eszel ma?receptre gondolok :)

2013. aug. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Ma szénhidrát napom van. "Bolognait" eszem hús nélkül meg salátát pirítóssal.

Este egy kocka fekete csokit. Közben meg zöld tea ezerrel. :) és te?

2013. aug. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
A zöld tea a fogyásban segít? neked használ? Én gyümölcsnapon általában körtét és őszibarackot eszek estefelé meg, ha nagyon kibuktam jöhet a foghagymás paradicsom.:D
2013. aug. 7. 14:32
 9/18 anonim ***** válasza:

Igen, segít a fogyásban, főleg ha igazi. Baromi éhes lesz tőle az ember de egy falat se megy le, egyszerűen "segít éhezni". Jó, ez elég xarul hangzik így, de nem vészes. És inkább ez, mint a cukor+tej nélküli kávé.

A fokhagyma hogy kerül a gyümölcs napba? Gondolom mint fűszer, de ha ez mehet, akkor mehet a fahéj, szegfűszeg, szerecsendió is?

2013. aug. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

bolonyai meg zöld tea?

lányok!könyörögve kérlek titeket olvassátok már el azt a linket ami a 2. válaszban van.

2013. aug. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!