Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ha 1 hónapig csinálom? (tobbi...

Ha 1 hónapig csinálom? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Ha 90 napos diétát csak 1 hónapig csinálom, akkor lesz eredménye? És nem híznék vissza? Most vagyok 160 cm és 64 kg.
2013. aug. 15. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:
68%

Természetesen, ez úgy működik hogy attól hogy szénhidrátot, cukrot és keményítőt tolsz orrba szájba, szépen lefogysz, és aztán már hiába eszel bármilyen keveset vagy sokat, zsírosat vagy cukrosat, örökké karcsú maradsz. Pont ismerek egy edzőt aki jó kis cikkeket ír a témában:


[link]


[link]

2013. aug. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem csináld végig, az a biztos. Én most tartok az első hónap felénél, eddig lement 3 kg. Mellette kétnaponta edzek fél órát és egész nap emelgetek egy tíz kilós babát. Én 165 cm vagyok, jelenleg 71,4 kg, 60-ra szeretnék lemenni. Ezt egy hónap alatt tuti nem érném el...
2013. aug. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!