Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hamar, kb.1 hónap alatt...

Hamar, kb.1 hónap alatt felszedtem 5 kg-ot. Nagyon nagy étvágyam van, naponta 6 alkalommal is szoktam enni, nem keveset. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
fogyózni akarok, de nem megy...próbálok este nem enni, de rámjön az éhség és nagyon fáj a hasam, nem tudok ellenállni. mit tehetnék? valami tornát tudnátok ajánlani?
2013. aug. 21. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
alapból nem kéne szemetet enni, 6x lehet enni, de csak normális ételt nem disznó hizlaló moslékot
2013. aug. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Előző nap este (vagy aznap reggel, ahogy időd engedi) készítsd el az egész napos étrendednek megfelelő ételeket és CSAK azt edd, mást ne.

Ne menj boltba, pékségbe, étterembe, dobd ki a nasikat, stb.

2013. aug. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nincs valami vitamin hiányod? Nem vagy stresszes?

Egyébként az almaecet jó az étvágy csökkentésére, minden étkezés előtt kb. negyed órával rakj egy evőkanállal egy pohár vízbe és idd meg. Borzalmas (szerintem) az íze, de hat!

2013. aug. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Merovingii válasza:

Neked mentálisan vannak bajok !

Ehetsz 6x egy nap , de akkor is csak keveset ! Ha nem határoztad el magad 100%-osan , akkor semmi értelme a dolognak ! Vannak a Biotechnél étvágycsökkentős bogyók , amik elég nagy népszerűségnek örvendenek !

Ha nem mozogsz akkor semmi értelme mellesleg , legalább futni vagy biciklizni kellene ! Mivel én testépítéssel foglalkozok , nekem ez nem jelent gondot ! Először fejben kell rendbetenni a dolgokat !

2013. aug. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!