Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 90 napos diéta alatt lehet...

90 napos diéta alatt lehet zabkását enni? Ha igen mely napokon?

Figyelt kérdés
Nem tudom pontosan milyen tápanyagokat tartalmaz, de mivel tejjel kell csinálni, gondoltam megkérdem. Köszi!
2013. aug. 26. 00:51
 1/6 anonim ***** válasza:

A zabkása besorolása elég egyszerű, mivel főleg keményítő...

Nem muszáj tejjel csinálni, vízzel is lehet. Megfelelő ízesítéssel még számomra is egész ehető, pedig nem szeretem a zabot (nem is szoktam zabkásázni, de ez nem volt mindig így).

2013. aug. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Vizzel kell csinálni! Nem szabad tejet inni ha diétázol!


A 90 napos marhaság! Szálkásitó étrendre van szükség,és heti 4x 50 perces aerob eddzésre. PONT

2013. aug. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Hagyd a pi csába ezt a 90 napos baromságot. Legyen normális szálkásító diétád és heti minimum 3-4 aerob edzésed. Így lesz jó forma, nem elvetemült diétákkal!A tejet is hanyagold, tele van tejcukorral, tejzsírral.
2013. aug. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
meg tudjátok mondani milyen a szálkásító diéta? és mi tartozik az aerob edzés fajták közé? :D :)
2013. aug. 26. 09:30
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez lenne, de ha nem végzel súlyzós edzést, akkor elég 1,5-2g x ttkg fehérje is.

Szálkásító diéta: legyen napi 2,5-3g x testtömegkg fehérje és 1-2g x testtömegkg szénhidrát (ch).

A magasabb ch értéken érdemes kezdeni és ha nincs meg a heti 0,5-1 kg fogyás, akkor lehet lejjebb vinni. A fehérjebevitel maradjon magas az izomvesztés elkerülése érdekében.

Ezekből az alapanyagokból kellene nagyrészt összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, marha, hal), tojás, sovány túró, protein tápkieg.

ch:zabpehely, barna rizs, teljes kiőrlésű kenyér, sok zöldség

zsír: omega3, lenmagolaj.


Aerob edzés: pl kocogás, bicaj, lépcsőzőgép, ellipszis tréner, stb.

A pulzus a lényeg, az aerob tartomány 130 alatt van.

2013. aug. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem írták, a diéták nem vezetnek jóra. Az izmok fenntartásához ugyanis sokkal több energiát használ fel a szervezet, és ezt ő is nagyon jól tudja. Következésképppen, ha elkezdesz valamilyen diétát. akkor nem a zsírt fogja leépíteni, hanem a vázizmokat, később a beleket körülvevő izmokat, és csak legvégső soron a zsírt.
2013. aug. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!