Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 29 éves vagyok 180cm és 130...

29 éves vagyok 180cm és 130 kg tudnátok segíteni, jó-e ez a módszer ha 40 kg ot szeretnék leadni?

Figyelt kérdés
Szültem 2 gyereket 3 év alatt de elöte még nagyobb volt a súlyom mint most,de beelégeltem fel kell nevelnem ezeket a gyerekeket és ehhez kell a fogyás mert ennek elöbb-utobb böjtje lesz! nekem nem a gyors fogyás kell adok magamnak 8 hónapot! Nem tudok eljárni tornázni két pici gyerek mellett itthon próbálkozom a mozgással éjjel ha a gyerekek alszanak!
2013. aug. 28. 22:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Az ideális mozgás a jól végzett erősítéssel indul, otthon természetesen tökéletes :)


Az ember hús és zöldségevő, ezzel az elvvel kell táplálkozni. Akkor sok probléma megoldódik. !

2013. aug. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

8 hónap alatt 40kg igenis gyors fogyás...

Az otthoni mozgás is jó, de a kérdésedben módszerről beszélsz, a leírásban pedig semmi nincs az étrendről, pedig az számít a legtöbbet.

2013. aug. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én követtem a TáplálkozásHarcművész féle életmódot 1,5 hétig, de nagyon legyengültem. Szerintem szükséges néha szénhidrát kenyér formájában. Ha rosszul lennél szerintem akkor egyél azt is.
2013. aug. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Miket és mennyit ettél idáig?
2013. aug. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Norbi, Rubint Réka edzései és update ételek. Nemrég kezdtem énis , nekem 15 kilót kell leadnom. Nagyon szeretem az update kakaóst, ráadásul mióta fogyózom nem is kívánom az édességet. Minden nap tornázok 1-2 edzését nekiük. 2 hét alatt 5 kiló ment le és kezdek formásodni is :D
2013. aug. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Mit csináltál pontosan? Elegendő mennyiséget ettél?

Valószinűleg többet kell enned. A kenyér nem energiabomba.

2013. aug. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én nem eszem kenyeret 3 éve már! Nem is hiányzik tudom hogy a gond az mire odaérjek hogy egyek legkorábban akkor is dél van jobb esetben! Inkább este szoktam enni tésztát és kenyeret,gyorsan készen van és olcsó! a gyereknek főzök főzeléket meg husit is de én nekem nincsen időm leülni vele enni,(a kisseb gyermekem beteg több időt kell rászánnom)! Persze Nem vagyok sem nossolós sem édes szájú a gond az esti evés,de akkor viszont sokat és irány az ágy! Ezért gondoltam a 90 napos kúrára,mert változatos rendszeres és ha nem fér bele a reggeli a délelöttbe akkor is letuszkolok mondjuk egy almát!
2013. aug. 29. 06:22
 8/14 anonim válasza:

Nem kell semmi hülye update termék, mind ugyanolyan mint a többi, csak jóval drágább.

Valóban jó az ha húst eszel (lehetőleg nem zsírosat) és zöldségeket! Egyébként van ám szénhidrát a zöldségekben és gyümölcsökben is, szóval nem kell aggódni.

A legfontosabb szerintem amit kerülj el, az mindenféle lisztes áru (kenyér, péksütemény, tészták), a krumpli és a rizs, és CUKROT/CUKROS ÉTELT SOHA NE EGYÉL!

Egyébként szerintem egy héten 3-4 alkalommal azért rizst és krumplit ehetsz, viszont figyelj oda, hogy a párolás sokkal egészségesebb, mint a sütés! A krumplit pl a héjában a legjobb megfőzni, akkor lesz a legjobb. Valamint a rendszeresség is fontos, tehát minden nap ugyanakkor egyél, ugyanabban az időpontokban! Sok sikert!

2013. aug. 29. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

8-as vagyok!

Valóban NEM JÓ hogy este eszel!!! A reggeli a legfontosabb, azt mondják akkor kell enni a legtöbbet, szóval erre mindenképp állj rá! Csinálj olyat reggelire, amit csak elő kell venni mondjuk a hűtőből és már meg is tudod enni, így a gyerekeid mellett is biztos van időd rá! Vagyis szánj rá időt! Este egyél kevesebbet, és este leginkább már olyat, ami kevesebb szénhidrátot tartalmaz!!

2013. aug. 29. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom Réka vagy Norbi spammel ide a fogyókurás kérdésekbe, de abbahagyhatnák :) Nagy pénzlenyúlás az egész. Csak egy dolgot megnéztem most shopjukban: Fokhagymás rúd 152g 620Ft! Átlagos tápértékadatok 100g termékben:

561 kcal

Fehérje: 18,5g

Szénhidrát: 29,5g

Zsír: 41g

Tehát egy darabbban: 841,5 kcal van, amit szerintem hasznosabb ételekből is be lehetne vinni.

2013. aug. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!