Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Szerintetek menne?

Szerintetek menne?

Figyelt kérdés
163 cm , 67 kg, 18/L. Van rajtam 7 kg felesleg. Szerintetek a 90 napos fogyókúrával lemenne az a 7 kg? Eléggé csúnyán látszik meg rajtam, csípőn és hason.Szeretnék 55 kg lenni, de azt mondták, h az már túlzás lenne. Szerintetek is ?

2013. szept. 3. 19:17
 1/2 A kérdező kommentje:
2 évvel ezelőtt leadtam 15 kg-ot, azóta sem sikerül fogyni. Rendszeresen futok, sportolok. ezt kihagytam
2013. szept. 3. 19:21
 2/2 anonim ***** válasza:

55 kg nem tűnik túlzásnak, persze nem a szám fontos, hanem hogy mit mutat a tükör. De ehhez a magassághoz (én is ennyi vagyok) teljesen okénak tűnik, ha az ember nem nagyon izmos :D Én 68 kiló vagyok, 60 kilósan még tuti nem fogok jól kinézni, bár most már minden kilónak meg kell látszania a hasamon is, ami eddig szinte semmit nem változott :D De majd meglátjuk mindketten, mi lesz :)


A 90 napost nem tartom kiegyensúlyozottnak a 3 szénhidrátnapjával, nálam speciel tuti fehérjehiányt okozna, nem tudnék egyetlen nap négyszeres adagot bevinni (de amúgyis helyesebbnek tartom naponta bevinni, a testnek bizonyára jobb is az). S miért nincs zsírnap? Az poénos lenne. Én a kiegyensúlyozott, alacsony szénhidráttartalmú életmódváltásban hiszek (aki olyan fajta, annak lehet magas is, nem Egy Igaz Út létezik... Nekem az alacsonyabb CH és a magas zsír passzol, másnak más.)

2013. szept. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!