Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogyan előzhető meg fogyás...

Hogyan előzhető meg fogyás során a striák kialakulása?

Figyelt kérdés

Most állnék neki a 90 napos fogyókúrának, de nagyon tartok attól, hogy striák fognak kialakulni a bőrömön, mivel a barátnőm is ezzel a módszerrel fogyott le, de a fogyókúra végén nagyon durván csíkos lett a bőre mindenhol.

Én 165 cm vagyok és olyan 60 kiló körül, egy olyan jó 8-10 kilót szeretnék fogyni, de nagyon félek attól, hogy a fogyást megsínyli a bőröm. Van rá valami módszer, hogy ezt megelőzzem? (sok torna, bősége vízfogyasztás...akármi?)


2013. szept. 3. 23:10
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Striás a hízástól leszel....
2013. szept. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A kötőszövetek a felhízás alatt sérülnek, szakadnak. Esetleg fogyás után ezek a kötőszöveti szakadások jobban látszanak.


Értelmes táplálkozás mindig többet segít, szebb-hatékonyabb fogyás, jobb egészség.. esetleg jobb bőr / kötőszövet regeneráció. A 90 napos nem értelmes, távol áll a zöldség+húsevéstől.

2013. szept. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor milyen fogyókúrás módszert javasoltok?
2013. szept. 4. 15:56
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne félj a striáktól. Ahogy már írták, az nem a fogyás miatt van, egyébként is, inkább lennél karcsú, striás bőrű nő, mint kövér és narancsbőrös, nem? Jó sokat sportolj, az feszesen "tartja" a bőrt, ha meg mégis csíkos leszel, hát idővel szépen elhalványulnak, kifehérednek.
2013. szept. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Eszed a húst, zöldséget. Búzával, rizzsel, cukorral, tejjel szórakozni főleg fogyás alatt értelmetlen. Utána is, de előbb szerintem érd el a célodat, utána meglátod hogy vissza akarsz-e térni a megbetegítő kajákhoz, majd meglátod. Legtermészetesebb a hús + zöldségevés. (hús, hal, tojás, zöldség, zöldség, zöldség.. :)
2013. szept. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok narancsbőrös, meg annyira kövér sem. :D Inkább lennék "kövér", mint vékonyan striásbőrű. :)
2013. szept. 5. 18:41
 7/10 A kérdező kommentje:

Mi az, hogy a búzával, rizzsel, cukorral, tejjel szórakozni? A 90 napos fogyókúrára érted? :)

Azért gondoltam erre a módszerre, mert barátnőmnél hatásos volt. Attól tartok, ha simán "csak" odafigyelek, hogy mit eszek, akkor nem lesz eredmény. Tehát nincs egy szabály vagy iránymutatás, hogy mikor mit egyek, amihez tudom magam tartani. A 90 naposnál meg leirja h melyik nap mit hogyan. Azért gondoltam erre...de hát elgondolkodtató..

2013. szept. 5. 18:46
 8/10 anonim ***** válasza:

Eddig csak problémát okoztál magadnak a következetlen, átgondolatlan viselkedéssel. Hízás, striák..


Most ügyes vagy, és megfogadod: hús és zöldség, tojás, hal, gomba az étel, esetleg olajos magok, más nem. Ennyit kell ám tudni, ennyi az egész, hosszabban már nem sokat tudunk ragozni. Térj el ettől nyugodtan, de előre számolhatsz a későbbi problémákkal.

2013. szept. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Az egy dolog, hogy kicsit meghíztam....de nem vagyok striás! Épp ezt akarom megelőzni!! hogy a fogyás után ne legyenek csíkjaim, vagy ne látszódjanak annyira.

Megfogadom a tanácsod.

2013. szept. 6. 19:55
 10/10 anonim ***** válasza:
Olvasgass a paleóról.
2013. szept. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!