Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Fehérje napon ehetek bécsi...

Fehérje napon ehetek bécsi virslit vacsorára?

Figyelt kérdés
salátaöntetet mikor hetek a salátához?vagy egyáltalán nem ehetek?Pl fehérje napon ehetek köret nélkül pörköltet(szaft nélkül)??

2013. szept. 14. 17:54
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
25%
Most csak szórakozol vagy te tényleg a 90 napost csinálod?
2013. szept. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
nem csak gondolkodom hogy holnaptól elkezdem...vagy a kalóriaszámlálás jobb?
2013. szept. 14. 18:49
 3/33 anonim ***** válasza:

hát... önmagában nem feltétlen jó az sem.

inkább ebbe az irányba indulj:

[link]

2013. szept. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 Sowilo ***** válasza:
26%

Virslit nem eszünk soha, mert vágóhídi nyesedékekből áll némi szintetika hozzáadásával.


A 90 napos diétát sem csináljuk soha, ahogy a kalóriát is felesleges számolni. Napi 500 kalóriával is lehet hízni, csak szemétből kell bevinni. A magyar embernek egyébként igen jól megy a szemétevés.


Ami hasznos az egészséges zsírleadáshoz, az a szálkásító diéta, a paleó, esetleg a ketogén, de az macerás. Lényegében csak egészségesen kell étkezned. Olvass el egy könyvet. A szálkásító diétához pl ott a Sárga Kapszula.

2013. szept. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Sowilo!


"...ahogy a kalóriát is felesleges számolni. Napi 500 kalóriával is lehet hízni, csak szemétből kell bevinni."


Ez hülyeség, ugye tudod?!

2013. szept. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:

A testzsírszázalék nőhet, izomvesztés miatt... egyébként tényleg kicsit erős megállapítás :D

De 500 kalória meg azért sem opció mert a jojót is garantálja, így is lehet érteni.

2013. szept. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 Sowilo ***** válasza:

Gondolj bele. Megeszel mondjuk annyi fehér kenyeret, vagy kristálycukrot, péksütit, fehér lisztes cuccokat, vagy hasonló dolgokat, amikkel nem tud mást kezdeni a szervezet, csak zsírként raktározni. Konkrétan követed a 90 napos diéta szénhidrátnapját, csak figyelsz hogy a megadott kalórián belül maradj.


Mi történik? A zsír megmarad, az izomzat meg lepusztul. Ergo a súlyod csökken, de a testzsírszázalék nő. Ez egyeseknél fogyás, én inkább hízásnak nevezném a testsúlycsökkenés ellenére is.


Én erre gondoltam. Érthetőbben nem tudom elmagyarázni, sajnálom.

2013. szept. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim válasza:
48%

Na akkor én most nagyon le leszek pontozva, de a válasz: igen ehetsz, miért ne ehetnél. A 90 napos alatt arra figyelj, hogy ne egyél túlságosan sokat (mint minden más diétában). Én is hülyeségnek tartom a 90 napos diétát, utána olvastam, hogy nem jó a szervezetnek, meg blabla, DE!!!

1,5 hónap alatt 15 kilótól szabadultam meg a 90 napos segítségével. Biztos vagyok benne, hogy nem 15 kiló feleslegtől, izom is ment le, de minden más diétával így van ez.

Amire viszont figyelj, hogy ne légy lusta sportolni! Mellette naponta lefutottam 8-9 km-t, illetve heti 3szor jártam kondi terembe, nem kell ennyi ha nem bírod, elég ha elmész gyorsan sétálni, vagy/és biciklizni, az a lényeg, hogy sportolj is mellette.

A másik tanácsom, hogy a mérleget felejts el legalább 1 hónapra, felesleges, lesz amikor stagnálsz, olyankor az ember hajlamos leszarni a diétát. Az elején mért le a mell - derék - csípő - comb arányokat és 2 hetente tedd ugyanezt.

Nem minden ember ért a normális étkezéshez és az ilyen emberek simán csinálhatják az ilyen diétákat, kb úgy állnak ehhez az emberek, mintha meghalna benne a diétázó.

Drukkolok, keress amúgy fórumokat ahol írnak ezekről, ajánlom a hoxát, annó én is írogattam oda, kaptam is a válaszokat.

2013. szept. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

Kérdező: virslit nem eszünk. A húst húsként esszük, ez aranyszabály.


Utolsó válaszoló: 1,5 hónap alatt 15 kiló? 6 hét alatt? Úgy érted 3-4 kiló, nem? Merthogy egy átlag, nem mutáns ember szervezete ennyi idő alatt ennyi zsírt tud lebontani. Legfeljebb 6 kiló, ilyen is lehet, ez már igen szerencsés.. és feltételez valami komoly táplálkozást, vagy jó minőségűt vagy igen erős kalóriabevitel csökkentést.. Na de 15 kiló, ilyen lehet hogy van, csak még sosem láttuk, max. éhezőknél..

2013. szept. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim válasza:

Igen, ennyi idő alatt ennyi kilót. Minden utasítást betartottam, az elején éheztem, utána hozzászokott a szervezetem. Mellette futballoztam, egyik meccs szünetében vért hánytam, akkor hagytam abba, de az is azért volt, mert túlhajszoltam magam. 182 centi és 93 kiló voltam, 78ra mentem le. Nem ettem napi 120 kiló csirkemellet meg rizst, gyorsan fogytam.

Ja és a válaszolónak üzenem, hogy igyon annyi vizet amennyit bír, naponta minimum 4 liter vizet, és a zöld tea egy csodaszer, idd üresen, hihetetlen mennyire megdobja a fogyást.

2013. szept. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!