Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » őszinte válaszokat szeretnék....

őszinte válaszokat szeretnék. Furcsa kérdés lesz. Szeretnék "meggyógyulni". Válaszok?

Figyelt kérdés

nem a lepontozók és az értelmetlen válaszolok kédrését várom.

Eddig nem ettem semmit max. reggel a kakaóm + 1 db turú rudi kicsi csoki ennyi volt a napi kajám. A kérdésem az lenne ha elkezdem a 90napos diétát ugye nem fogok hízni? %hónapja szültem és 10kilótól kell még megszabadulnom.


2009. nov. 5. 08:00
 1/3 Lelenc Kutyamentő válasza:

A 90 napos diéta hatékony lehet, persze csak akkor ajánlott alkalmazni, ha már nem szoptatod a babádat. A kakaó, túrórudi, csoki kifejezetten szénhidrátban gazdag - szerintem e szokásodtól válj meg.

Azt is érdemes figyelembe venni, hogy a szervezet "nem felejt". Ha megvonjék drasztikus éhezéssel a vitaminokat, tápláló rostokat, akkor elkezd "tartalékolni".

10 kg súlyfelesleg egy várandósság után nem vészes. Türelemmel, az ételek - zsír, cukor, csoki, szénhidrát nuku:) - okos összeválogatásával és némi mozgással biztosan hamar ledobod.

Sok sikert kívánok:)

2009. nov. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm;)
2009. nov. 5. 08:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért ez a szénhidrát nuku egy kicsit durva. A szervezetnek igenis kell az energia. Az étkezések 40%- a szénhidrát kell, hogy legyen, persze megfelelően elosztva. És napi 5 étkezésre van szükség, hogy a szervezeted ne éhezzen.
2009. nov. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!