Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Én kilencven napos diétát...

Én kilencven napos diétát csináltam de nem értem. Csak híztam. Ez hogy lehet?

Figyelt kérdés

Alig ettem de mégis híztam. Lehet hogy este nem kellet volna

nasizni? De csak napi egy szelet csoki. SZERETEM A CSOKIT!!!



2013. szept. 22. 16:32
 1/4 anonim válasza:
Mert lehet, hogy túl drasztikus fogyókúrába kezdtél. A szelet nálad a kocka? Mozgást próbáltad?
2013. szept. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem X-napos diétákat kell követni, hanem életmódot váltani megfelelő étrenddel.
2013. szept. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Olvasd el a fórumon a 90 napos diéta kategóriába írt válaszokat... mindig leírjuk, hogy egy értelmetlen hülyeség, ahol szénhidrátot etetnek a nem túl képzett nőkkel, azok meg vagy híznak, vagy az izomtömegükből vesztenek és ezt fogyásnak nevezik közben ugyan olyan hájasak mint voltak..


Az ember hús és zöldségevő, hogy lehet hogy híztál? Úgy, hogy még mindig nem húst és zöldségeket eszel, ennyi. Edzel közben?

2013. szept. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A fogyókúrának van egy nagy rákfenéje. Tudtad, hogy az izmok fenntartásához háromszor annyi energiára van szükség, mint a háj megtartásához? Nos, ha te nem is tudod, a tested nagyon is jól tudja. Így aztán amikor fogyókúrába kezdesz, hülye lenne a hájat elégetni, amikor az izmok jóval több kalóriát követelnek. Magyarul: az izmodból fogsz fogyni. Csakhogy! Amint az izmodból elkezdesz fogyni, kevesebb kalóriára lesz szüksége a testednek, tehát még kevesebbet kell enned. ha fogni akarsz. Így aztán megint az izmodból fogsz fogyni, és ez így megy tovább a kúra végéig. A kúra végén pedig szépen visszahízod az egészet, de már nem izom, hanem zsír formájában, aminek a fenntartásához ugyebár kevesebb energia kell...
2013. szept. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!