Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Én egy hete csinálom a 90...

Nicol30 kérdése:

Én egy hete csinálom a 90 napos-t! 3kg ment le eddig. Rubint Rékázom egy héten 3x,4x! 94áről indultam és 165cm. én is csak bíztatásért írok ide, mert elég sokan vagyunk! Menstruáció előtt állok és majdnem 2 kg mal többet mutat a mérleg. Lehetséges?

Figyelt kérdés
2013. szept. 30. 14:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Egyrészt igen, sokan mondják, hogy ilyenkor a test hajlamos vizet visszatartani, de ha egy hete csinálod és -3+2=1 kilót fogytál, az teljesen jó ütemű fogyás, hármat úgysem fogyhattál zsírból... Bár nem teljesen világos, mihez képest +2 kiló, remélem, jól értelmeztem a dolgokat.
2013. szept. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Mintha visszajött volna 2 kg! De nagyon fel is vagyok puffadva!
2013. szept. 30. 14:54
 3/20 anonim ***** válasza:
izmaid feltöltödnek vizzel meg tápanyaggal , ha nem edzettél és ha vki elkezd kondizni , általában 5-10kg-t felszedd (de nem fogyni akarnak) ne várj tulgyors változást heti 0.5kg a normális , ahogy fogysz egyre lassabban fog lemenni a mérő ,eddig jol haladsz tarsd ezt meg , kitartást
2013. szept. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaidat! Megpróbálok kitartani!
2013. szept. 30. 15:35
 5/20 anonim ***** válasza:
Én nem fogyózom, de havi előtt nekem is mindig többet mutat a mérleg és fel is vagyok puffadva. Ilyenkor elég sok vizet visszatart a szervezet. Nyugi ha vége annak a pár napnak, ismét könnyebb leszel. Tapasztalat. :)
2013. szept. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%

Valamit nagyon rosszul csinálsz. Egyrészt, a 90 napos diéta szénhidrátevésből áll, ezzel hízni kéne.


Másrészt nem fogytál egy hét alatt 3 kilót, legfeljebb egyet, ha jól ettél (nem ettél jól, 90 naposozol..)


Tehát nagyon keveset ettél, ha 'fogytál'. Ez baj.

2013. szept. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
Úristen,a 90 napos diéta nem szénhidrát evésből áll,csak van benne szénhidrát nap..:) Nem ugyanaz.
2013. szept. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
31%

Meg keményítő nap. Meg gyümölcs nap.


Még valami ami tömény szénhidrát?

2013. szept. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Mókásak ezek az időintervallumhoz kötött diéták. Még ha véletlen fogy is velük valamennyit az ember, mindössze idő kérdése, hogy visszajöjjönek a kilók sógorostól, ha visszatér az ember a "normál" táplálkozásához.
2013. szept. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Aki dagi,mindent kipróbál! De szerinte jo a 90 napos,mert mindent lehet enni csak ki kell várni az idejét!Én alig várom mindíg a szénhidrátnapot,hogy egyek egy jó ropogós kiflit! Sajnos rajtam 20 kg van a 2 szülésem miatt.
2013. okt. 1. 14:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!