Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogy fogyak le? 70Kg-ról 50-re?

Hogy fogyak le? 70Kg-ról 50-re?

Figyelt kérdés
2013. okt. 8. 17:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Diéta? Sport? A kettő együtt? Ha jól csinálod 7-8 hónap alatt meg van, de úgy, hogy nem szeded majd vissza. :)
2013. okt. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtál kipróbálom! :)
2013. okt. 9. 18:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Melyik diéta? Elárulod nekem is??? :))))
2013. okt. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Vigyázz a diétákkal. Idemásolom egy régebbi válaszomat:

A fogyókúrának van egy nagy rákfenéje. Tudtad, hogy az izmok fenntartásához háromszor annyi energiára van szükség, mint a háj megtartásához? Nos, ha te nem is tudod, a tested nagyon is jól tudja. Így aztán amikor fogyókúrába kezdesz, hülye lenne a hájat elégetni, amikor az izmok jóval több kalóriát követelnek. Magyarul: az izmodból fogsz fogyni. Csakhogy! Amint az izmodból elkezdesz fogyni, kevesebb kalóriára lesz szüksége a testednek, tehát még kevesebbet kell enned. ha fogni akarsz. Így aztán megint az izmodból fogsz fogyni, és ez így megy tovább a kúra végéig. A kúra végén pedig szépen visszahízod az egészet, de már nem izom, hanem zsír formájában, aminek a fenntartásához ugyebár kevesebb energia kell...

2013. okt. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

:D

Valóban, már korábban is olvastam ezt a válaszodat, meg is jegyeztem! Én is, és gondolom mások is!

Gondolom, a kérdező is tisztában van azzal, hogy vigyáznia kell!!!!! Hányszor fogod még leírni???

2013. okt. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Egyszerű a képlet:

- ha kevesebb energiát fogyasztasz el, mint amennyit elégetsz egy nap, akkor folyamatosan fogysz,

- ha több energiát fogyasztasz el, mint amennyit elégetsz egy nap, akkor folyamatosan hízol.

Ennyi.

2013. okt. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves # 5/6-os.

Valamikor, 40 évvel ezelőtt, amikor építőtáborba mentünk, mindenki különböző képeslapot küldött az otthonmaradottaknak, amelyn a hely nevezetességei voltak. Nem értettem a szisztémát, hiszen hiába látja a nagymama a templomról készült képet, hiába látja anyuci a körútról készült képet, a szomszéd kislány a strandról készült képet, átfogó ismeretük nem lesz a helyről, hiszen mindenki csak egy kicsi szegmensről informálódik.

Ezért én egyfélét vettem, és azt küldtem el mindenkinek.

Bocsáss meg, kérlek, ha téged untatlak a temlomos képeslappal, de bízom abban, hogy a kérdező még nem látta.

2013. okt. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

#5


Ezt a bunkót! Congrat.


Cukros löttyök viszlát, futás. Kevesebb olajban sült bármi. No meki-dönci és társai. Kaja helyett gyors nasi felejtős.

Kisebb életmód váltás kell, stabil, tartós. Sok sikert!

2013. okt. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
13 éves vagyok 36-38 kg... ;) vega vagyok ;) mondjuk igaz, hogy gyorsan emésztek
2013. okt. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!