Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Valaki társulna velem a...

Valaki társulna velem a következő 90 napra?

Figyelt kérdés

Ezen a héten, hétfőn kezdtem a 90 naposat, ma a második 4 napos körömben vagyok keményítős napon. Esetleg valakivel tudunk társulni, hogy kérdezz-felelek, ill. recept-menü ötleteket cseréni, megosztani, eredményeket, stb. stb.

Szívesen társulnék, vagy szívesen venném, ha valaki velem tartana.



2013. okt. 12. 12:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/86 Vörösnefelejcs ***** válasza:
A mindmegette.hu -n csinálját a lányok... ill. jónéhány éve én oda jártam, receptek, ezer társ, grafikonok személyesen, jó volt.
2013. okt. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/86 Sowilo ***** válasza:
75%

Ha valaki ki akar ugrani a negyedikről, pszichológushoz küldik, mert baj van a fejével. Ha pedig valaki szépen lassan teszi tönkre az egészségét elmebeteg önpusztító módszerekkel, amiket diétának hazudnak, azzal a kutya sem törődik...


Ha valakiről egyértelműen látszik, hogy egész életében ellógta a biológia órát, miért nem küldik vissza az iskolába?

2013. okt. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/86 A kérdező kommentje:

2-es te miről beszélsz?

Tisztában vagy az elválasztó-diéta lényegével?

Nincs ebben semmi különös, csak azt kell megnézni, hogy mit eszel, melyik napon, és mivel eszed össze?


És ha vége a 90 napnak, és azok után is kb. ugyanezzel a módszerrel étkezel a továbbiakban is, vagyis ezt a rendszert mint minden-napi gyakorlatot építed be az életedbe, akkor ... most miről is beszélünk??????


Először nézz utána, hogy miről is van szó!

Másrészt ezek szerint neked semmi problémád a súlyoddal, akkor mit keresel itt???


Azt pedig ezek szerint el sem tudod képzelni, hogy emberek, akiknek ezzel gondjuk van, esetleg keresik az ésszerű és hatásos, egészséget nem romboló megoldásokat, és van, lesz annyi eszük, hogy a későbbiekben is igyekezni fognak megtartani azt, hogy a jo-jó effektust elkerüljék.

Állítsd le magad, és ha már ennyire okos és egészséges vagy, el is mehetsz valami másik, naposabb oldalra!!!!

2013. okt. 13. 08:27
 4/86 Sowilo ***** válasza:
83%

Látom a biosz mellett a nyelvtant is ellógtad... egy kerek mondatot nem vagy képes írni, ráadásul kijelentő mondat végére kérdőjelet teszel. :D


Honnan tudod, hogy soha nem volt problémám a súlyommal? Volt vele probléma, csak nekem sikerült emberformát faragnom magamból elmebeteg módszerek nélkül.


Szerintem sokkal jobban tisztában vagyok az "elválasztós diéták" lényegével, mint te. Nem hittem a szememnek, mikor először hallottam erről a baromságról, ezért rendesen utána jártam.


Mi is ez a hülyeség? Van négy nap. Gyümölcs, keményítő, szénhidrát, és fehérje. A gyümölcs és a keményítő is szénhidrát. Szóval három szénhidrát, és egy fehérje napod van. Ha írsz nekem egy értelmes, tudományosan elfogadható érvet az ennyire magas szénhidrátfogyasztás mellett, akkor nagyon meg fogok lepődni. Arra lennék kíváncsi, hogy ettől miért gondolod, hogy csökkenni fog a zsírod, és miért képzeled, hogy egészséges. Most azt is megkérdezném, hogy tejet miért fehérje napon lehet inni, miközben sokkal több szénhidrát van benne, de inkább hagyom...


Aki egészséges módon, jojó effektus nélkül, tartósan le szeretne fogyni, és nem szellemi fogyatékos, az olvasson el egy pár értelmes könyvet, étkezzen egészségesen, és soha a büdös életbe ne vegyen a kezébe női magazinokat. Ilyen egyszerű. Írnék neked bizonyítottan bevált, egészséges módszert, de szerintem fölösleges...

2013. okt. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/86 Nicol30 válasza:

Sowilo!!!

Te mindenkinek beszólsz?Társa keres ,nem kioktatót! Társulok hozzád én 3 hete csinálom.

2013. okt. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/86 Sowilo ***** válasza:
75%
Nem mindenkinek, csak annak aki hülye. Várom a választ a kérdéseimre.
2013. okt. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/86 A kérdező kommentje:

Köszi Nicol!

Szeretettel köszöntelek! Én ma csinálom a második gyümölcs-napomat, és holnapra ütemezem a kötelező víznapot. Mivel úgy írja, hogy egy hónapon belül mindig gyümölcsnap után. A következő két gyümölcsnapom körül lesznek vidéki autó-utak, stb. stb. még nem látom előre pontosan a programot, nem akarok majd akkor kókadozni az éhségtől, hát legyek rajta túl! :)))

2013. okt. 14. 08:24
 8/86 Nicol30 válasza:
Fogytál már? Én 3 hete csinálom,de mióta nem fogytam kb.1 hete,azóta nagyon rosszul bírom.
2013. okt. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/86 A kérdező kommentje:

Egy hét alatt én még nem várok csodát, bár mintha ma reggel 1 kg-val kevesebbet mutatott volna a mérleg. Persze az is meglehet, sőt biztos, hogy ez még nem valódi fogyás, csak a szervezet salaktalanította magát.


Ne légy türelmetlen, csináld tovább! Én beléptem a kalóriabázisra, ott vezetem, hogy naponta mit eszek-iszok, és mit mozgok (egyelőre én még nem tornázok, csak naponta-kétnaponta gyalogolok egy sort). A program kiszámolja a napi eredményt. Nem tudom ismered-e?

Szerintem az sok, amit beállított, hogy a normál, átlagos napi ténykedés során elégetett kalória mennyisége, és ezáltal mindig az jön ki végeredménynek, hogy többet égettem el, mint amennyit megettem. Lehet, hogy kegyes csalás, de minden este olyan jó érzéssel tölt el. Az jó, hogy mutatja,hogy az adott napon mennyi volt a megengedetthez képest a fehére, a ch és a zsír bevitelem. Ezt legalább tudom figyelni.


Neked ma milyen napod van, fehérje, vagy ch, ????

És mit ettél, mit eszel vacsira?

2013. okt. 14. 15:14
 10/86 anonim ***** válasza:
szia! én szívesen csatlakoznék, nekem ma szénhidrát napom van :-) yuhuuuuu én azthiszem 15 napja kezdtem, szintén kalóriabázison is regisztráltam, de néha olyan rémisztőek az adatok, gyümölcsnapon an hogy 500 kalóriát se eszek... te mozogsz valamit?
2013. okt. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!