Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Szeretnénk elkezdeni 2014-es...

Szeretnénk elkezdeni 2014-es nyáron, de hogyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok,én és a legjobb barátnőm szeretnénk a 2014-es nyarunkat arra fordítani hogy leadunk 12-15kg-t ezen a nyáron.Lenne rá 62 napunk és a sport lehetőségek ezek: Kosár,futás,spinning,normál bicikli,úszás.Én 75-78kg vagyok,160cm,a barátnőm 65-70kg 155-158cm. Majd a pontos súlyt meg a magasságokat lemérjük. Szeretném ha abban segítenétek,hogy egy megfelelő diétát adnátok számunkra. Mindent megfogunk tenni hogy sikerüljön,csak egy normális étrend kéne nekünk,amúgy 15 évesek vagyunk! :) Előre is köszönöm hogy ezt leírhattam ide,remélem tudtok segíteni!! Puszi ;)
2013. okt. 21. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem most kezditek és nyárra lefogytok?
2013. okt. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Jó nagy hülyeséget találtatok ki, addig még 8 hónap vissza van és felszedtek még fejenként minimum 5 kilót. Pont hogy most kellene elkezdeni és nyárra meglenne. És mivel ezt a súlyt nem 62 nap alatt hanem éve munkája volt összeszedni, nem is érdemes ilyen kevés időt rászánni.

Ha jól megnézem a súlyotokat akkor jó 20 kiló felesleg van rajtatok, azt ha egészségesen akarjátok leadni akkor heti fél max 1 kiló, barátok közt is számolva 20 hét,ami nem 62 nap.

2013. okt. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%

Kisasszony most jól bemutatkoztál a trágár stílusoddal, pedig amit írtam azt mindent csak jó indulatból írtam. És más is ezeket fogja írni majd.

Az hogy hülyeséget találtál ki még nem ok arra hogy ilyen ocsmányul reagálj rá. Te kérdeztél én válaszoltam, ha nem tetszik akkor nem fogadod meg.

De ha egy kicsit is olvasol a kommentek között más kérdéseknél, ott is azt javasolják hogy heti 1 kilónál többet nem ajánlatos fogyni mert nagy az esélye a jojónak. Illetve nem 62 nap alatt növesztetted meg magad ekkorára, mert azért valljuk be jó kis túlsúlyt összeszedtetek. Amire még nyárig rádobtok párat. Majd ha idősebb leszel és több eszed lesz akkor megérted.

2013. okt. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Már a kezdetektől el van cseszve. Az ilyen "majdekkormegakkorelkezdem" akciók eleve halálra vannak ítélve. A most-nál soha nincs kedvezőbb időpont valamit elkezdeni.
2013. okt. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 gungasam ***** válasza:

Az olyan szezonfüggő kúra-szerű fogyások eleve halva-született ötletek....visszamegy az összes súly a kúra után.

Az életmódot ,vagyis a táplálkozási, mozgási,pihenési szokásokat véglegesen kell helyes mederbe terelni...Ja és nem majd a jövő nyáron hanem mától.

2013. okt. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!