Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Irtam magamnak egy edzéstervet...

Irtam magamnak egy edzéstervet .90 napra előre de még kéne hozzá egy fogyókúra programm is. Valaki nem tud egy tininek (Szóval nem ilyen fél salátán élni ) való 90-en napos étrendet . :D? Az küldje el priviben!

Figyelt kérdés

2013. okt. 22. 18:16
1 2
 1/12 Vörösnefelejcs ***** válasza:

...body.builder.hu

Sárga kapszula...

2013. okt. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Diéta? Én ahhoz a korosztályhoz tartozom, amelyiknek a dédszülei hírből sem ismerték Norbit, a vegetarianizmust, vagy épp a paleolit-izét. Ették, ami az asztalra, vagy a tarisznyába került, (télen jellemzően húsfélét, nyáron inkább csak zöldséget) és messze elkerülte őket a túlsúly, meg a betegség. Jellemző volt az ő generációjukban a 92 éves bácsika, aki még bizony felfűrészelt (kézi fűrésszel) néhány köbméter fát, s ha elfáradt, kiült a még nála is öregebb szomszéddal a padra, elszívni egy pipát. Aztán egyik reggel nem ébredt fel. Ma meg minden 50 feletti ember beteg, s a halál sem csak „úgy jön”, hanem hosszas szenvedés, betegeskedés előzi meg. Szóval lehet hinni ebben, vagy abban az irányzatban, de ezekhez fűződő referencia nem létezik, míg őseink táplálkozásához igen. (A referencia alatt egész népcsoportra és több generációra kiterjedő tapasztalatot értek.)
2013. okt. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Küldtem neked privit kettőt, majd még beszéljünk!
2013. okt. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Sowilo ***** válasza:

Miquel:


Őseink idejében még nem volt telenyomva mindenféle kemikáliával az étel, nem volt génkezelt zöldség, nem volt felkokszolt csirke, nem volt kóla, nem volt chips, és nem volt ennyi glutén a gabonában sem. A pipadohány sem az volt, mint amit ma cigiként árulnak. Ja, meg az egész napos fizikai meló is egészséges dolog, ma viszont nem jellemző.


A mai modern körülmények között sajnos igenis oda kell figyelni, mi kerül az asztalra. A jobbik rosszat kell választani. Mellette meg el kell járni sportolni, mivel gondolom te már nem fűrészelsz fel naponta pár köbméter fát.


Nem kell megszabott diétákat követni, ez igaz. Amennyire lehet, egészségesen kell kajálni. Legalább az alapból káros kajákat ki kéne zárni, mint pl a gabonák. Több húst, és több zöldséget kellene enni. Nem is lenne ennyi elhízott, beteg ember...

2013. okt. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Maximálisan igazad van, kedves uccsó, én meg félreérthetően fogalmaztam. Természetesen senkit sem akarok arra buzdítani, hgy ugorjon le a sarki közértbe egy pár (sok cukrot, és 7 féle "E"-t tartalmazó) virsliért, meg a hozzá tartozó, búzát még hírből sem ismerő zsemlét. Arra akartam utalni, (csak sajnos a grafomániám odáig már nem terjedt), hogy termeljük meg a betevőnket mi magunk, és nem máris kell diétázni.
2013. okt. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
normális válaszokat kérnék :D kaptam is privibe... amugy utolsó 3 kommentelő : az akkor volt most ez van .. én nem akkor születtem éss akkor ? miért éljek akkori modokkal :/
2013. okt. 28. 21:00
 7/12 Sowilo ***** válasza:

Kérdező, kaptál normális választ, csak végig kéne olvasni...


Amúgy: hülyeség, hogy 90 nap alatt akarsz fogyni. Most olyan étrendet követsz, ami miatt felesleg van rajtad. Tegyük fel, hogy x idő alatt leadod. Vége a diétának, visszatérsz az eredeti szar étrendedhez, ami a hízást okozta, és visszahízod amit lefogytál. Nem logikus?


Nem diéta kell, hanem életmódváltás. Ne a kaja mennyiségére figyelj, hanem a minőségére. Van olyan étel ami hízást okoz, és van, ami nem. Ami hízást okoz, általában egészségtelen. Húst kell enni sokat, és zöldséget. Gabonákat és tejtermékeket pedig nem kell fogyasztani. Biológiai képtelenség, hogy ezzel a módszerrel ne legyen jó alakod. Igen, tapasztalatból beszélek.

2013. okt. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm... ebbe most belegondoltam ... és tényleg egy komplett életmódváltás kéne :/
2013. okt. 30. 18:28
 9/12 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Eccerűűű... megtartod a programodból, diétádból azt, amit később is be tudsz tartani. A többit kicseréled ilyenre.

És mondjuk, 90 napig kipróbálod, hogy tetszik és főleg, hogy változik a tested, lelked. A 90 nap végén pedig eldöntöd, hogy mi legyen tovább, továbbra is maradsz szép, és egészséges, vagy szép és nem annyira egészséges. Lényeg, hogy jólérezd magad a bőrődben.

2013. okt. 31. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Sowilo ***** válasza:
Kicsit ezzel vitatkoznék. Lényeg hogy egészséges legyél. Ha ez megvan, akkor ennek a következménye lesz, hogy szép leszel, ÉS jól fogod magad érezni a bőrödben. A "90 napos diéta" nevű förmedvény pedig nem egészség hanem betegség.
2013. okt. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!