Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hány kg-tól szabadulhatok meg...

Hány kg-tól szabadulhatok meg 1 hónap alatt ha elkezdtem a 90 napos diétát? Mellette szedem a zöld kávé extra kapszulát és 2szer iszok zöld teát? +1 óra gyors sétal.3. napnál járok

Figyelt kérdés
2013. okt. 24. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:

heti 1 kg fogyás az egészséges, ha ennél többet fogysz annak jojo effektus lesz a vége.


inkább egyél rendesen, napi 5ször, kerüld a szénhidrát dús ételeket, és figyelj a mennyiségre...

2013. okt. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem szabad semmi olyanba belekezdeni, amit nem tudsz véglegesen betartani.
2013. okt. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
férjem három hét alatt 6 kilót fogyott vele, én 5,5öt... ő lassan abba is hagyja, én végigviszem, de az tuti hogy ha most ő is elkezdene úgy zabálni ahogy rég egyből feljönne újra neki, szóval utána is ésszel kell enni
2013. okt. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Diétával tartós fogyást majdhogynem lehetetlen elérni. Az akaraterő ugyanis egy idő után elfárad. A cigiről le lehet szokni, hiszen 3-4 hónap után jelentősen lecsökken a nikotinéhség, de a jóllakás, a teltségérzet sokkal tovább tud hiányozni. Életmódváltás kell.
2013. okt. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Attól függ,mennyi a súlyfelesleg rajtad. DE azt tudd,h előbb a víz fog csökkenni és az izomtömeg,rengeteg folyadékot igyál közben!!!Én anno 2,5 hónapnál abbahagytam a 90 napos diétát. Lement vele 10 kg. Szép és jó volt minden,mindaddig,míg utána le nem tettem a cigit. 3-4 hónap bőven kevés h a nikotin kiürüljön a szervezetedből.Nekem másfél év kellett,h az az utáni vágyam elmúljon.Addig muszáj volt vmivel pótolnom... így jött a nasi és az evés. aztán a leadott kilóm duplán jött vissza. Csak ésszel csináld,kitartást hozzá,és diéta után se ess a régi étkezi szokásaidba!
2013. nov. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!