Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 11 éves vagy és 163 cm kb.62...

Gerda0701 kérdése:

11 éves vagy és 163 cm kb.62 kiló vagyok, és ez már zavar. Milyen étrendem legyen és hogy sportoljak? Nagyon szeretnék egy fél éven belül lefogyni olyan 49 kilóra

Figyelt kérdés
2013. nov. 11. 19:54
1 2
 1/19 anonim válasza:
100%
ne is gondolkodj ilyenen.. én 13 éves vagyok 170cm és 52 kg tavaly 56 kg voltam .. és akaratom ellenére fogytam..ilyen idősen mint mi nem fogynunk kell és a plussz súly nem árt! majd 18 éves kor után amikor már a szervezeted nem fejlődik tovább majd akkor gondolkozz ilyenen :)
2013. nov. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm, de azért ha nem is ennyit de legalább egy 5 kilót is szeretnék fogyni lehetőleg combról azt hogy csináljam?
2013. nov. 11. 20:41
 3/19 anonim ***** válasza:
Sportolj egy kicsit többet mint amennyit mostanáig, és egy nagyon kicsit egyél kevesebbet. Például: ha eddig vacsorára megettél 10 szelet kenyeret, mostantól csak 8-at vagy 7-et egyél.
2013. nov. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Annyit nem eszek 2 szelet ilyen kis kocka kenyeret eszek ami nem fehér kenyér, de valamiért nem fogyok, tudnál segíteni nekem ?
2013. nov. 11. 20:48
 5/19 anonim ***** válasza:

nem lehet, hogy napközben túl sokat nassolsz?

csoki, chips, ilyesmi?

na ezeket mindenképp hanyagold. vagyis csökkents le a lehető legalacsonyabbra.

2013. nov. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
miket eszel?
2013. nov. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Hát igazából amit eszek az szendvics amit szoktam enni az iskolában. Otthon meg vacsorázok.
2013. nov. 12. 17:31
 8/19 anonim válasza:
Szomorú, hogy ennyi idősen ilyenekkel foglakozik az ember :( Nem téged szóllak le, én is ilyen voltam és megkeserítette az életem. Most 23 vagyok, és örülök, hogy nem sikerült tönkre tennem magam. 163 cm vagyok és 58 kg. Te 11 évesen vagy ennyi! Tudom, utáljátok ezt hallani, de elképesztő sokat fogsz változni, és még nőni is fogsz! Magamon tapasztaltam, hogy fogyni egy dekát nem fogytam, de olyan 17-18 éves koromban pillanatok alatt lett vékony a derekam, kerek a csípőm, lett mellem, stb... Eszedbe ne jusson tönkre tenni magad ilyen butaságokkal! Életre meg fogod bánni. Amit tudok ajánlani: SPORT minden mennyiségben! DE ezt ne úgy csináld, hogy sportolsz, és nem eszel, hanem add meg a szervezetednek ami szükséges és úgy sportolj, hogy legyen rá energiád! Az alakod meg fogja hálálni, amikor már KIFEJLŐDSZ normálisan! Ettől függetlenül odafigyelhetsz, hogy ne nassolj sokat, egyél sok rostosat (zöldség/gyümölcs naponta), szénhidrátot, fehérjét: jó húsokat. De ezt odafigyeléssel, és ne elfogultsággal. Magamról tudom, hogy ezeket a "lassú" tanácsokat a hátad közepére kívánod, de ha pl egy barátnőd/osztálytársad stb miatt érzed magad ducinak, megnézheted magatokat 5 év múlva: te jó nő leszel, azok pedig, akik most vékonyak nem lesznek olyan nőiesek, mint azok akik kis "előnnyel" indulnak. Higgyj nekem, már átmentem ezen, és ezt nem csak úgy mondom.
2013. nov. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
:) köszönöm a biztatást , akkor már meg is gondolom magam jó? :) ;)
2013. nov. 14. 19:02
 10/19 anonim ***** válasza:

"2 szelet ilyen kis kocka kenyeret eszek ami nem fehér kenyér, de valamiért nem fogyok, "


Konkrétan leírod hogy kenyeret eszel, aztán csodálkozol hogy nem fogysz.


MERT KENYERET ESZEL amikor a szervezeted hús és zöldségek emésztéséhez adaptálódott. Tanulj meg husit, zöldséget, tojást, halat, gyümölcsöket enni kenyér helyett.

2013. nov. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!