Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Van köztetek olyan, aki esetleg?

Van köztetek olyan, aki esetleg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

90 napos diétába szeretnék kezdeni. Viszont egyedül szerintem kibírhatatlan. Szóval arra gondoltam, hogy ha esetleg valaki szeretne most 90 napos diétába kezdeni, az elkezdhetné velem és hetente 1-2x megbeszélhetnénk, hogy ki hogy bírja, mennyit fogyott stb. :)

Ezt akár facebookon akár itt. Képek küldése esetlegesen, szóval ilyesmik. :)

Együtt szerintem könnyebb lenne, mivel így húznánk egymást, mert ha a másiknak több kiló ment le, akkor ott van a kisördög, hogy nekem is annyit kell produkálnom. :D

165 cm 66 kg vagyok, minimum 55-re leszeretnék menni. Áprilisban már sikerült 12 kg-t fogynom, e-Fit tornával, de szeretnék még leadni, hogy saját magamnak megfeleljek. :)

Aki esetleg kedvet kapott, hogy velem együtt, és velem megosztva "megváltoztassa az életét" az írjon privátban!! :)

17/L kicsit nyálasra sikerült :D



2013. dec. 4. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:

17 éves lánnyal van amiben benne lennék, de 90 napos diétát felejtsd el.

6 nagyságrenddel jobban eszek, tehát.. ekkorát nem tudnék süllyedni, még ha szép nagy boci szemekkel néznek rám, akkor sem.

2013. dec. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia:) 3.napomon vagyok,holnap jon a gyumolcsnap:) ha gondolod irhatsz:)Es csinalhatjuk egyutt:)
2013. dec. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
gyümölcsnap? ugye ez nem azt jelenti hogy csak gyümölcsöt eszel? (sok gyümölcscukor, szinte csak ch, fehérje és zsír hol maradna?)
2013. dec. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!