Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Aki végigcsinálta a 90 napos...

Aki végigcsinálta a 90 napos diétát, sikeresnek érzi?

Figyelt kérdés
Illetve lenne még egy kérdésem. Valami nem tiszta nekem. A szénhidrátnapon akármilyen szénhidrátot lehet enni? Rossz szénhidrátot is? Értem itt ezalatt, belefér a tócsi pl meg belefér a sülkrumpli? ÉS desszertnek meg a süti is? Szóval a szénhidrátnap igazából az, amivel kirúg az ember a hámból? Vagy a szénhidrátnapon is nagyon figyelni kell mit eszünk és kevés mennyiséget? Egyébiránt 12 kilót szeretnék leadni
2013. dec. 7. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:

a diéta elsősorban a szénhidrát bevitel fokozatos csökkentéséről szól.

ezért értelmetlen amit írsz.

diéta alatt fogyasztható szénhidrátok-zöldség,minimális gyümölcs,kevés rizs,kevés zab,egyszóval a fő forrása a szénhidrátnak a zöldség.


amiket meg felsoroltál az nem elég,hogy a világon semmilyen diétába nem férnek bele,de alapból nem eszik ilyen ételeket az aki egy egészséges étrendet szeretne tartani.

2013. dec. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


Nézd meg (olvasd át) alaposan, a krumpli a keményítő-tartalmú ételek közé van sorolva, a rizzsel együtt, tehát szénhidrát-napon nem jöhet szóba.

2013. dec. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
első, azért nem értelmetlen, amit írok, mert a mintaétrendeknél a receptek között a szénhidrátnapra sokféle süti van meg hasonlók. és értetlenkedve kérdeztem, hogy akkor most ez mi?
2013. dec. 8. 09:35
 4/6 anonim ***** válasza:

Olvasd át még egyszer az egészet!

Ezek szerint:

- minden nap kötelező reggeli a gyümölcs

- minden nap = fehérje, keményítős, gyümölcs-napokon a vacsi ugyanaz mint az ebéd, csak kevesebb mennyiséget

-KIVÉVE: a szénhidrátnap, ezen a napon a sült és főtt tészták jöhetnek szóba, esetleg valami paradicsom-feltéttel (vagy hasonlóval). Plusz vacsira megenged egy szelet "édes-habos" sütit VAGY max. 2 szelet csokit!

2013. dec. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 KingaDORKa válasza:
Igen
2013. dec. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
igen van értelme. én több mint 10kilot fogytam vele, csak utána ne ess az én hibámba, hogy visszatérsz a rendes étkezéshez egyből végül egyre többet "bünözöl" és egy év mulva az a 10kilo már vissza is jön..:/ sok sikert neked, énis kezdem ujra!:D amugy neten vannak fent mintaétrendek a napokhoz, én is az alapján csináltam :)
2014. febr. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!