Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 7 hónap alatt le tudok adni...

7 hónap alatt le tudok adni 10 kilót?

Figyelt kérdés
Nem akarok semmilyen fogyasztó szert szedni csak sportal és helyes étrendel szeretném elérni. Nagyon húzós lenne? Szerintetek heti hányszor járjak le a fittne terembe?

2013. dec. 8. 06:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Otthon is végezhetsz számtalan gyakorlatot és akkor nem pazarolod az időd az odajutásra, a pénzed az ottani eszközökre. Csak a youtubon kell böngészned.

Egyébként 7 hónap alatt 10 kilót kényelmesen le lehet adni. Elsősorban a megfelelő étrend szükséges a fogyáshoz.

2013. dec. 8. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Esetleg tudnátok videokat küldeni? Én nem értek ehhez. És a diétával kapcsolatban is esetleg..
2013. dec. 8. 06:27
 3/8 anonim ***** válasza:

ha lany vagy ajanlom cindy crawford videokat foleg a shape your body-t


Cindy Crawford-Shape your Body

ez a legjobb szerintem

de a tobbi is nagyon jo a valtozatossag kedveert.


Toltsd le barmelyik internetes oldalrol

Torrent oldalak peldaul.

2013. dec. 8. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
7 hónap alatt akár 20-30 kilót is le lehet adni, ha szakszerűen csinálod akkor maximum három hónap alatt leadod de még ez is nagyon kényelmes tempó!
2013. dec. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"sportal és helyes étrendel"?


Akkor miért a 90 napos diétába írsz? Az minden, csak nem helyes.

2013. dec. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyszer en 4 honap alatt adtam le 10 kg-ot! Szerintem a "lassu" tempo a legjobb, nem jo a hirtelen fogyas!

Sot az a lassu tempo nem olyan lassu, hiszen percek alatt hogy elmegy az ido. Raadasul nem ugy fog lenni hogy 6 honapig nem fogysz semmit es majd a hetedikbe megy le minden. Fokozatosan mindig fogysz valamennyit, nalam mar 2 het utan latszott az eredmeny, es utana mindig jobb es jobb lett.

2013. dec. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.


Nem szeretnem a 90 napos dietat kiprobalni, csak nem tudtam hova irhatnam a kerdest, azert irtam ide.

2013. dec. 9. 16:39
 8/8 anonim válasza:
Akaraterővel menni fog. Én úgy fogytam 5 kilót 10 hónap alatt, hogy nem változtattam az étkezési szokásaimon (csak kicsit később, amikor éreztem, hogy kéne), csak gyalog mentem suliba (20 perc) aztán hazamentem ismét gyalog, majd különórára vissza, és megint haza. Volt olyan nap, hogy mentem gyalog, aztán haza, majd vissza suliba, egy másfél óra hip-hop az osztályommal (anyáknapjára táncoltunk), aztán még egy óra a tánccsoportban (ugyanúgy hip-hop), és mivel este 7 körül végeztem, megkértem apukámat(ő olyankor már itthon volt), hogy hozzon haza. És nem szedtem vissza semennyit, most csak a karácsonyi evésre kell figyelnem, hogy ne vigyem túlzásba. Ja! És apu (ő is fogyózott) elmondta nekem a kulcsmondatot. "Ne annyit egyél hogy jóllakj, hanem annyit, hogy ne legyél éhes!" Sikeres fogyást.:))
2013. dec. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!