Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hány kilót kellene fogynom?...

Hány kilót kellene fogynom? 168 cm magas, és 61 kg-os lány vagyok. Hány kilót kellene fogynom, hogy ne legyek kövér? És hogyan? Már több modszert is kipróbáltam, diétáztam is de nem sokáig tudtam betartani.

Figyelt kérdés
Kövér , fogyás
2013. dec. 23. 23:08
 1/9 anonim ***** válasza:
21 kg-t legalább! ... és akkor még az anorexiásak között is ki fogsz lógni a sorból!
2013. dec. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez a csaj is 61 kg.Kövér?

[link]

2013. dec. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
45%
Neked sehogy. Erre nem módszert kell találni hanem elhatározni azt hogy lefogysz és nem a felénél feladni.. Majd elgondolkodni azon hogy amit szeretnél azért küzdeni kell nem kérdést ki írni és módszereket keresgélni mert ha ilyenre b*szod el az idődet te sem gondolod komolyan. Ha annyira le akarnál fogyni szerintem nem az lenne az első dolgod hogy módszert keresgélsz hanem el kezdesz futni nem tömöd magadat orrba szájba aztán majd rá érsz keresgélni.. Amúgy is többféle kalkulátor van a neten ha annyira el vagy szánva ezt a kis fáradságot meg tudtad volna tenni nem? Vagy utána olvasni a több millió forumon.
2013. dec. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0 kilót kéne fogynod. Edz, izmosodj, akkor jobb lesz az alakod.
2013. dec. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Ha csúfolnak érte ne törődj vele mert én 60 kiló vagyok és 10 éves
2013. dec. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Semennyit.

Mozogj, sportolj, és akkor ha valahol szerinted felesleg van, az át fog rakódni máshová.


Én napi 11 km-t biciklizem, mert utálom a BKV-t, ezt csinálom másfél éve, majdnem minden nap, és sikerült fogynom 8 kg-t, pedig nem is akartam, ettem, amennyi belém fért.


Azt tegyük hozzá, hogy hegyen lakom, nem mindegy, hogy Szegeden, vagy a Hármashatárhegyen mész napi 10 km-t :)

2013. dec. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nem kell lefogynod, így pont jó, csak tornáznod kellene. Felülés, futás, vagy valami más. Akár táncolni is elmehetnél vagy valami más sport. De ha mellizomra és fenékre edzel picit akkor azok is formásak lesznek (bármennyire hangzik perverznek) New fogyj le csak legyél formás
2014. jan. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

a te magasságodhoz pont ideális a test súlyod :) te tornázni sosem árt úgy hogy hajrá!

amit ajánlok :

-hasprés (NEM FELÜLÉS!)

-kis futás

-biciklizés

-súlyzós gyakorlatok

sok sikert! :)

2014. márc. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

én is ennyi vagyok :D


fogynom kéne??? !

2018. máj. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!