Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Melyik műzli a legjobb? ti...

Melyik műzli a legjobb? ti melyiket veszitek? Melyiket tanácsoltok diétámban, ami azért még ehető is?

Figyelt kérdés
2009. nov. 27. 20:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én magam állítom össze, így az van benne, amit szeretek!


(Zabpehely, puffasztott durumbúza, rizspehely, aszalt szilva és áfonya, mogyoró, tökmag, napraforgómag, szezám- és lenmag).

2009. nov. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
Én is fogyókúrázom, és heti 1× vagy 2× eszek müzlit, amikor édesség utánom kívánkozom, akkoris úgy hogy a tejet megmelegítem és belerakom a müzlit. Én vagy Vitalist vagy Nestlé Fitness eszem, de egy táltól még nem híztam! :)
2009. nov. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
vitalis és fittness tele vannak cukorral és hiába műzli tök egészségtelen!! egyél bio demeter műzliket (pl búzamentes áfonyás-zab műzlit:) nagyon finom és rízstejjel különösen! jah és nem sokkal drágább a nem bio egészségtelenek úgyh abszolút megéri!:)
2009. nov. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
én zabkorpába szoktam friss gyümölcsöt és egy kis édesítőt tenni és forró vízzel felönteni. mindenki hülyének néz, hogy nem tejjel eszem , de szerintem így is nagyon finom.
2009. nov. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
22%

Ne műzlit egyél basszus hanem fehérjét attől nőnek az izmaid amik égetik a zsírt , de ha csak kis béna gyenge akarsz lenni mikor lefogytál akkor hajrá-.

A 90 napos szar.

2009. nov. 28. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Elég sok összeállított müzli is egész jó, arra érdemes figyelni hogy ne legyen benne más, csak gabona, aszalt gyümölcs és olajos magvak. Nem kell feltétlenül az extra biokat venni, csak meg kell nézni az összetételt. Általában a ropogós müzli nem túl jó ilyen szempontból, ezeket inkább gyümölcsös müzlinek szokták hívni. Pl. a sparnak is van azt hiszem saját márkása, vagy a grobyban van holsten mühle által gyártott, ami szintén nem vészes.
2009. nov. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz, én is ilyet eszem, csak gabona, olajos magvak, és aszalt gyümölcsök. Sztem nagyon finom, és nem is drága. Én a tesco value fruit muesli nevű verziót eszem, ami bár teszkógazdaságos, nekem tök bevált. Egy kis marék műzli 2 dl sovány tejjel nincs egészen 200 kcal, és tök jót tesz az emésztésednek, a tejben pedig ott a fehérje, amitől nem leszel "béna gyenge".
2009. nov. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
erről a műzliröl mi a véleményetek? [link]
2009. nov. 28. 18:25
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem sók jó: ez is a ropogós (crunchy) kategóriába tartozik, ezek általában agyon vannak finomítva, cukrozva stb. Persze nem borzalom az sem, ha ilyet eszel, sokkal rosszabbakat is megeszünk, de nem épp egy "funkcionális élelmiszer" :P
2009. nov. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
De persze az összetételét kéne igazából megnézni, lehet hogy tévedek.
2009. nov. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!