Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Kövér vagyok. Semmi nem...

Kövér vagyok. Semmi nem segít. Fogyhatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16 éves vagy, 181cm, és 97kg.inkább csak a hasamon van sok zsír és az oldalamon.szeretnék fogyni, edzeni, de semmi nem segít!próbáltam insanity-t, nem segít..próbáltam gyúrni, az sem!szeretnék tőletek kérni egy "edzéstervet"! ti mit ajánlotok? Előre köszönöm a válaszokat!:)

2014. jan. 28. 21:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én a diéta nevű edzéstervet ajánlom. A kaja kb. 70%-ban határozza meg a fogyást... Az alapokhoz olvasd el ezt:

[link]

2014. jan. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
0%

.... Vagy itt az ideje, hogy elfogadd onmagadat ugy ahogy vagy. Ilyen a termeszeted, azert nem tudsz fogyni, de ez nem jelenti azt, hogy te kevesbe vagy "meno" mint a tobbiek.


Maskulonben meg a 181 cm-hez, szerintem, eleg korrekt a sulyod. En 168 cm vagyok, de 49 kg, de normalisan 60 valamennyi kene legyek

2014. jan. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Valószínűleg az étrendeddel vannak gondok.


Esetleg ha leírod, hogy általában mikor mit és mennyit szoktál enni, akkor többet tudunk segíteni.

2014. jan. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Abban a korban vagy, amikor a hormonális egyensúly még nem állt be. Nézz körül a családodban. van-e volt-e hozzád hasonló alkatú. Sok mozgás, edzősport nem árt és kevesebb kaja.
2014. jan. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%

Igen fogyhatsz!


Sok zöldség és hús, semmi cukros üdítő illetve tésztaféle (kenyér, péksütemény, spagetti stb)! Nem kell edzésterv, szimplán fuss, illetve az elején inkább gyalogolj naponta 30 percet.


Koplalni egyáltalán nem érdemes, mert azzal ledobsz pár kilót, de utána rögtön visszajön.

2014. jan. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A családban szinte mindenkinek van egy kis túlsúlya.:) De én ezt szeretném elhagyni.
2014. jan. 28. 22:28
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha elfogadjuk a túlsúly állapotát természetesnek, akkor elfogadjuk a betegségek természetességét is, akkor elfogadjuk az orvosokat és a gyógyszeripart, elfogadjuk hogy a betegségipar úgy szórakozik velünk, ahogyan csak akar.


Ez kell?


Nem, akkor viszont úgy kell enni, hogy minél kevésbé legyünk betegek. Ez tudatos edzéssel kiegészítve erőssé és ellenállóvá tesz minket, mind fizikailag mind pedig szellemileg!

2014. jan. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A túlsúly nem olyan dolog, amit el kell fogadni! A túlsúly egy idő után magával vonzza a betegségeket - természetesen a vékony embereknél is, de a túlsúly sok esetben igencsak növeli a rizikófaktort. Az esztétikai probléma súlyfelesleg esetén a kisebbik rossz.

Én az egészséges életmód című változást javasolnám. Fehérliszt teljes elhagyása, finomított cukrok, feldolgozott ételek szintén elhagyása. Az étrendben hús, hal, tojás beépítése, sovány túró (tejtermékek közül leginkább csak ezt ajánlom, mást nem igazán), gyümölcs, rengeteg zöldség.

Ezen felül az edzéseket próbálgasd, előbb-utóbb csak megtalálod, ami megfelel. Nekem az aerobic nagyon bevált, és a saját testsúlyos edzések, a bicikli pedig a favoritom, jó időben le se lehet rángatni róla. Kóstolj bele mindenbe, meg fogod találni azt, ami jó.

És ne feledd: kb 70 %-ban az ételen, és csak 30 %-ban a sporton múlik a fogyás, viszont utóbbi is elengedhetetlen, ha szép, formás testet akarsz.

2014. jan. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

De azert el kell ismerned, hogy az se megoldas, hogy agyon dolgozod magad . Hanyan jutnak korhazba emiatt?


Ha 600 kilos vagy, mint az a szaud-arabiai ferfi, akit csak a balkonon keresztul tudtak kivinni a hazbol, akkor elhiszem, hogy surgosen tenni kell valamit termeszetesen vagy mutet formalyaban.


Akkor baj az, ha valakinek nagy a sulya, ha tinedzser koraban olyan mint a lec, es egybol meghizik 120 kilora. Na az a baj. Viszont, ha az embernek mindig volt egy kis sulya, akkor igy adta a termeszet. Edesanyam is sulyos, de csinos is egyben. Evek ota fogyokurazik, de nem volt hatasa, de en nem is tudnam elkepzelni sovanyan, mert igy is gyonyoru.


Elvezem, hogy jonnek az emberek, hogy "ha termeszetesnek vesszuk az ilyen embereket, akkor a betegseget is bla bla". A vilag legsovanyabb noje? 20 valamennyi kilos 24 evesen, es o nem tud hizni. Naponta tobbszor eszik, megse latszik rajta. Ot igy adta a termeszet, es mindenfele szempontbol normalis no.


Ha fogyni akarsz, az szigoru elhatarozas utjan lehet csak. Csinalj naplot, ird be hogy "Ma ezt csinaltam, ennyi ideig" es idovel meg fog latszani az eredmeny. De ha nem, akkor se szomorodj el.

2014. jan. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mikor fejezitek már be végre a "diéta 70%, sport 30%" kezdetű mantra hajtogatását?
2014. jan. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!