Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A 90 napos diétában hogy...

Biaaa3 kérdése:

A 90 napos diétában hogy választjátok szét az ételeket?

Figyelt kérdés
Szeretném elkezdeni a 90 napos diétát, aki már csinálta, és sikerrel járt az legyen szíves segítsen nekem! Arra lennék kíváncsi, hogy a keményítő napon amikor tejterméket (pl.:tejet, joghurtot nem lehet fogyasztani, ha jól tudom?!) főzeléket lehet enni, keményítővel sűrítve, akkor egy krumplifőzelékre tehetek tejfölt? A szénhidrát napon amikor tésztát lehet enni, mivel ehetem? Lehet pl.: mákos, paradicsomos? Ehetem pl. gombapörkölttel, tojáspörkölttel? (ezek proteinnapra ajánlottak) és akkor szénhidrátnapon pl. túróstésztát nem lehet enni? Minden nap megihatom tejjel a napi 2 kávémat vagy inkább mellőzzem? Azt is megköszönném, ha néhány receptet leírnátok, amiket fogyasztottatok a kúra alatt, előre is köszönöm a válaszokat!! :)

#fogyókúra #90 napos #szétválasztó kúra
2014. febr. 3. 11:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
44%
2014. febr. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
35%

"a keményítő napon amikor tejterméket (pl.:tejet, joghurtot nem lehet fogyasztani, ha jól tudom?!) főzeléket lehet enni, keményítővel sűrítve, akkor egy krumplifőzelékre tehetek tejfölt? "


Szerinted ha ezt nem érted, akkor a válaszainkat komolyan megértenéd?


Leírnánk neked, hogy miért ne kövesd a 90 napos hülyeséget, de még annyit sem értesz meg, hogy NE EGYÉL tejterméket.. Akkor most hogyan válaszoljunk?


Segítséget kérek, hogy megpróbálhassunk segíteni.

2014. febr. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket, de én személyes tapasztalatokat várok, nem hinném, hogy veszélyes a kúra, de ha mégis, arra azt mondom, hogy a kövérség is veszélyes az egészségre, járok futni is, nem csak az étkezéstől várom a csodát.
2014. febr. 3. 12:28
 4/22 A kérdező kommentje:
aki már csinálta, és sikerrel járt az legyen szíves segítsen nekem! 2. te pedig ezt nem értetted meg! Azért köszi.
2014. febr. 3. 12:30
 5/22 VWXYZZS ***** válasza:
31%
Az a baj, hogy a kérdező teljesen fogyatékos. Ő nem HISZ benne, hogy ez káros lenne. Akkor miről beszélünk? Szóval hiába is magyaráztok neki bármit is...
2014. febr. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nem azt kértem, hogy a veszélyeiről írjatok! Köszi!
2014. febr. 3. 12:38
 7/22 anonim ***** válasza:
44%

12 kg-t adtam le a 90 napossal.

a keményítőnapon nem lehet tejet, joghurtot, semmi tejterméket enni, még a főzelékre sem.A szénhidrát napon pedig nem lehet enni sem gombát,sem túrót, sem tojást, viszont lehet paradicsomos, mákos,diós,lekváros, kakaós, nutellás stb.főtt és sült tésztát enni.De ha szigorú vagy magadhoz, akkor ne túrós batyuval kezdj.Esetleg pizza margheritát pici sajttal. A reggeli kávéd ha nem latte vagy kapucsínó akkor lehet egy pici tejet beletenni.

A 90naposdiéta.hu-n sok receptet találsz, de ha végképp tanácstalan vagy akkor írj, közösen kitalálunk valamit.

Sok sikert!

2014. febr. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Utolsó! Először is gratulálok a fogyásodhoz! Köszönöm az értelmes és hasznos választ, a tanácsaidat pedig meg fogom fogadni!!
2014. febr. 3. 13:21
 9/22 anonim ***** válasza:
45%
Az a helyzet,hogy nem csak a kövérség,hanem a hülyeség is veszélyes és káros... Véletlenül se olvasd el,amit belinkeltem,mert a végén okos leszel!
2014. febr. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Elolvastam! Felfogtam! Úgy látszik, hogy téged nem érint ez a dolog, akkor ne irkálj ide légyszíves!
2014. febr. 3. 13:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!