Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » 90 napos diéta

A kérdés

Aki 90 naposozik mit eszik szénhidrát napon?

Alapból nem lesztek éhesek ebédig ha reggeli esztek egy almát meg egy narancsot? Nos, úgy kell elképzelni a szénhidrát napot hogy ebédre eszek két szelet kenyeret meg vacsorára is? Ez hogy van?

2014. márc. 2. 20:18  Privát üzenet  

A válaszok
leggázabb diéta a 90napos

A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2014. márc. 2. 21:26 Privát üzenet

A családban voltak, akik végigvitték egyszer. Akkor olyan 15 kg jött le. Aztán szép lassan visszajöttek a kilók, nekikezdtek másodszor is, de akkor már nem merték olyan radikálisan, ill. nem is bírták. Pl a gyümölcsnap volt a legnehezebb, már rá sem bírtak gondolni a gyümölcsre. A csak folyadéknapot is feladták.

Pizzát, főtt tésztát szerették, meg a húst zöldséggel.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2014. márc. 2. 21:40 Privát üzenet
Én kétszer is végigcsinátam már ezt a diétát, eyszer 15, aztán 12 kg-ot adtam le vele, nekem bevált. Vissza nem a diéta hibája miatt jött, hanem a rossz étkezési szokásaim miatt. Én szénhidrát napon ettem tésztát különböző szószokkal, pizzát kevés feltéttel, és bizony sütit, kekszet is, mert máshogy nem bírtam volna ki. :-)

A válaszíró 92%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2014. márc. 3. 17:52 Privát üzenet
L!nda nevű felhasználó válasza:

En ezen a napon szoktam enni pogacsakat, langost.A kerdesedre a valasz: attol fugg,hogy hanykor vacsorazol.ha 4-kor,akkor egyel nyugodtan 2 kisebb szelet kenyeret.De,ha 5-6 korul,akkor inkabb szerintem csak 1 szeletet.

A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2014. márc. 4. 15:00 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szénhidrát napra milyen leves főzhető? Ki mit szokott?
90 napos dieta alatt szabad kenyeret enni a protein, keményitő és szénhidrát napon?
10 napja kezdtem a 90 napos diétát és egészen jól haladok csak most a hétvégére hazautaztam. Ma szénhidrát napom van, amit be is tartok azzal a kivétellel, hogy kicsivel több...
Szénhidrát napon nem ehetek édes péksütit csak sósat?
A rizs keményítő vagy inkább szénhidrát? Melyik napon lehet fogyasztani?
Fogyókúránál mire kell oda figyelni? Miből kell kevesebbet bevinni a szervezetbe? Fehérje, zsír, szénhidrát?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések a 90 napos diéta rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!