Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Elkezdtem a 90 napost, de...

Elkezdtem a 90 napost, de közben egy gyümi napon karácsonyi vacsorára megyek. Ha eszem rendesen mindent, folytathatom fehérjenappal, vagy kezdjem elölről a diétát?

Figyelt kérdés
2009. dec. 13. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Figyu... Ismerősöm végigcsinálta ezt a diétát és egy dekát sem fogyott, pedig mindent betartott. Amúgy egy nap szerintem nem árthat :D Mozogd le!
2009. dec. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nagyon akarod ezt a modszert(nem egészséges),akkor inkább ne kezd az ünnepek előtt,addig is egyél kevesebb kenyeret ,tésztát ,cukrot,rágcsákat,és igyál sok folyadékot.

Megsúgom én próbáltam,de már az első héten kikészült a gyomrom,a gyümi reggelitől.Reggelire gabona szénhidrát kell a szervezetnek,nem gyümi cukor,és sav.

2009. dec. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A Karácsony az Karácsony. Én februárban kezdtem a diétát, és közbejött a párom születésnapja. Akkor aztán

eszem-iszom, de rendesen aznap, másnap folytattam mintha betartottam volna az adott napra vonatkozó kaját,mégis a diéta végére 12 kilóval voltam könnyebb. Igaz, rajtam "csak" 15 kg felesleg volt. Egyébként úgy tudom, kevesen vannak akik nem csalnak bele egy kicsit.

2009. dec. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha fehérjenappal folytatod: az ugyan az mintha elölről kezdenéd a diétát.(diéta kezdés: Fehérjenap)Nyugodtan tedd azt és lazíts karácsonykor.Én 9 hónapja diétázom. Három kört csináltam végig, melléevés nélkül. Ha picit kilengtem volna szerintem akkor sem lett volna nagy gáz.29 kg-ot fogytam könnyen lazán és még szeretnék tovább fogyni.Sok sikert a továbbiakban..Ja és boldog, szép karácsonyt.
2009. dec. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A két utolsó válaszolónak köszönöm,remélem így lesz és nem okoz problémát.A másik kettőnek üzenem,már tavaly végig csináltam és leadtam 21 kilót,de betartottam rendesen,csak utána nem figyeltem oda és 10 kiló visszajött,most azért kezdtem újra.
2009. dec. 16. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!