Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ha most elkezdem körülbelül...

Ha most elkezdem körülbelül mennyit fogyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elkezdtem a 90 napos diétát,most már mindenképp befogom tartani,életmódot is változtatok...

14 éves vagyok 90kilóval kb...Ha elkezdem a diétát,és minden nap 100felülést kb 20 fekvőt és ugyanennyi guggolást csinálok+fél vagy egy órát futok a 90 napban kb mennyit fogyhatok?



2014. márc. 11. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Ne haragudj, de szerintem jobban járnál, ha elmennél dokihoz és kivizsgáltatnád magad. Nem véletlenül vagy 90 kiló. Amíg nem vizsgálják ki és nem kezelik a betegségedet, akkor is tovább hízol, ha semmit nem eszel.

A 90 napos meg amúgy is hülyeség, de gondolom, erről nem tudlak meggyőzni.

2014. márc. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen nem véletlenül vagyok 90 kiló...Azért vagyok ennyi mert a nyáron semmit nem csináltam,egésznap bent feküdtem a gépet nyomtam és zabáltam mint valami beteg állat...

1 éve kb 70 körül lehettem..

2014. márc. 11. 16:03
 3/8 anonim ***** válasza:

kezdésnek jó, azt így nem tudjuk megmondani, h mennyit fogsz fogyni, de fogsz.

Arra ügyelj, h egy idő után hozzászokik a szervezeted ehhez, és növelni kell az adagokat.

Hajrá, én szurkolok, ritka, ha valaki beismeri, hogy a saját hibájából hízott meg!

2014. márc. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Igen majd egyre több és több lesz..:) Tavaly is így csináltam csak a nyáron nagyon leszoktam róla és itt az eredménye...

2014. márc. 11. 16:21
 5/8 anonim válasza:

szia! :)

én is elkezdtem a 90napost 9.napon vagyok :) nagyon jó kis diéta a betartása sem nehéz :)

Viszont amit a sporthoz irtál az kicsit sok lesz szerintem.90kiló elég soknak számít nem szabad hirtelen annyira megeröltetni magad.Kezd kevesebbel és növeld az adagot minden nap.Először próbált ki szerintem Norbi duci tornáját és ha azt végig bírod csinálni (nem túlzottan megterhelő) tudom ajánlani Balogh Rita gyakorlatait amiket itt találsz: www.fittalak.hu

Remélem tudtam segíteni :)

Kitartás és sok sikert :)

2014. márc. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szia!Köszönöm a tanácsokat!:) Sok sikert neked!
2014. márc. 11. 20:28
 7/8 anonim válasza:
Sztem napi fél óra mozgás kezdetnek megteszi. Maga a diéta nem rossz, le tudsz vele fogyni, de ahhoz h megtartsd utána is kell tenned! Teljes életmódváltás szükséges, de ez már utána jön :) Sok sikert kívánok neked! Olyan jó látni h ilyen fiatalon már észbe kaptál h hoppá ez így nem lesz jó, és teszel érte h ez változzon! Kitartás!!! :)
2014. márc. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,igen szeretném utána is folytatni még a diétát...Nem akarom hogy az legyen mint nyáron..
2014. márc. 12. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!