Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Az baj ha 90 napos diéta...

Az baj ha 90 napos diéta alatt egyszer egyszer megeszek egy adag ebédet mert vendégségbe vagyok hivatalos és ott mégse kivételeznek velem?

Figyelt kérdés
maximum az egész diétától 10 kilót akarok fogyni és szerintem ez néha belefér.
2014. márc. 15. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

Nem igazán. A 90 napos diéta egyáltalán nem szénhidrátszegény táplálkozás, tele van keményítővel. Nincs benne semmilyen minőségi kritérium kajálással kapcsolatban.


Semmi jót nem kell várnod tőle. Nincs biológiai, tudományos alapja a 90 napos diéta működésének, ugyan olyan ócska mint a sima nyugati táplálkozás. Összességében ha 90 napos diéta során kevesebbet eszel, akkor TALÁN fogyhatsz. De erre ne vegyél mérget, és főleg ne hosszú távon. Fiatalon még könnyebben fogy az ember.. de ergya kosztolással, 20-40 éves kor fölött ez már érdekesebb téma..

2014. márc. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A nagyobb baj a 90 napos diétával van. [link]
2014. márc. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Milyen gonoszok, hogy nem tesznek veled kivételt!


Én felháborodnék az tuti...

2014. márc. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz, nyugi.
2014. márc. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hihetetlen, hogy van ember, aki benyalja a divatdiétákat. Ilyenkor tépem a hajam. Először is egy diétának olyannak kell lennie, ami életed végéig csinálni tudsz. 90 nap oké, tegyük fel, hogy fogysz is IZOMBÓL(mert nem zsírból fogsz az fix) és utána? Ugyanúgy eszel mint rég és nem hízol vissza??? :D


Olvasd el az ő receptjeit, illetve életmódját, mert annak semmi értelme hogy egyik nap csak húst eszel másik nap meg csak kenyeret...

[link]

2014. márc. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!