Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 90 napos fogyókúra mellé jók...

Csilla200 kérdése:

90 napos fogyókúra mellé jók hastánc gyakorlatok?

Figyelt kérdés
szeretek hastáncolni és gondoltam jó lenne mellé ,de nem vagyok biztos benne
2014. márc. 27. 19:26
1 2
 1/19 anonim válasza:

Tökéletes..


Hastáncoljál.. úgy biztosan lefogsz fogyni.

2014. márc. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

A hastánc kiegészítésnek jó, de különösebb eredményt ne várj tőle.


Ha eredményeket akarsz, akkor kardió+súlyzós edzés.

Na meg persze nem 90 napos hülyeségek, hanem egy normális étrend.

2014. márc. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

a hastánc egy táncművészeti forma,az önkifejezésnek egy látványos és szép eszköze.

feltéve,hogy egy szép nő adja elő,nem egy tehén.

de edzéshatékonyságban egy nulla,nem ez a célja.

a 90 napos meg egy önpusztító kártékony logikátlan butaság.

szóval a tervezeted alapjaiban hibás minden szinten.

2014. márc. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
vicces, fel is dobtad az álmatlan éjszakamat:)) a hastanc vagany dolog, de fogyni nem fogsz tôle. A 90 napos baromságról meg nem is akarok beszélni....
2014. márc. 28. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Válassz normálisabb étkezést..


A hastánc, a farkcsonti rész, a medence átmozgatása alap gyakorlat kellene legyen nőknek. Olyan nincs hogy ezeket a mozdulatokat valaki hanyagolja (de van, és betegek is az emberek).


Ez egy alap mozgás, a guggolás és a fekvőtámaszok mellet persze..

2014. márc. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Sowilo ***** válasza:
Ha olyan testalkatot szeretnél mint a tipikus magyar falunapokon a 200 kilós hastáncos parasztasszonyok, akkor tökéletes mellé a 90 napos diéta. :)
2014. márc. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
De birom ezt a sok okoskodót . Én a 90 napos étrendtől meg némi edzéssel fogytam 20 kilót, és utána nem híztam vissza. Először próbáljátok ki aztán kondjatok véleményt.
2014. márc. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
Mondjatok
2014. márc. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Akkor is ócska táplálkozás, afrikai éhezők is lefogytak és nem híztak vissza, ez kb. a 0 igényszint legalja..
2014. márc. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Sowilo ***** válasza:

Az a 90 napos diéta lényege, hogy zárjuk ki az étrendből az egészséges kajákat, és helyettesítsük szeméttel, ezáltal lepusztul a testünk, és a kilóveszteségeket a sok idióta "fogyásként" könyveli majd el. Nincs mit rajta ragozni. 3 szénhidrátnap és 1 fehérje? És ez egy emberi étrend? Ne röhögtessetek már...


Honnan tudjuk, hogy az a 20 kiló fogyás csak zsír volt? Valószínűbb, hogy volt abba izomveszteség, glikogén ürülés, víz, meg egyebek. Képet küldj, ne számadatot, mert az nem jó semmire. Ja, hogy nem is nézel ki jobban mint előtte? Az már más...

2014. ápr. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!